Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan rokonotok/ismerősötö...

Van olyan rokonotok/ismerősötök aki mindig mindenre rákontráz/verseng? És emiatt akár hazudni is képes? Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy rokonunk eggyütt nőttünk fel, jártunk iskolába stb... nem csak rokonok barátok is voltunk, vagyunk. Ez a 'rosszokása' mindig meg volt de nem ilyen mértékben és régebben én is képes voltam elsiklani fölötte, de ma már nem... olyan szinten próbál versegni, hogy már számtalanszor észre vettem, hogy úgy hazudik mintha könyvből olvasná...

A világon senki nem tud neki olyat mondani,amit ne tudna jobban, vagy ne lenne tabasztaltabb stb... a tizen mondjak ugyan azt az akkor sem ugy van... mar oda jutottam, hogy kiiktatom az eletembol , mert nem akarom, hogy megmergezze a minden napjaimat... de, hogy csinaljam, hogy ne legyek tul banto de azaert felfogja? Egyszer mar probaltam elmondani de o nem erti mirol beszelek, biztosan szules utani depressziom van... majd megnyukszok ez volf a valasza ... meg o hulyezett le... aztan ² het mulva ugy csinalt mintha mi sem tortent volna..


2014. okt. 28. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol vele amikor utálod?
2014. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős lányzó is ezt csinálta, szerencsére se nem rokon, se nem barát, munkatársak a szüleink. Tizenévesen sokat kellett neki jópofiznom, utáltam, mikor vele kellett töltenem a hétvégét. Aztán mikor megláttam a kezén a rég elveszettnek hitt arany karperecemet, kitört a botrány. Utána még hallottam pletykákat egy ideig, hogy én milyen bunkó voltam vele, de szerencsére eltűnt az életemből. Ha nem lop meg, talán még most is hallgatnom kéne a hülyeségeit... eléggé levakarhatatlan egy személy. Annak idején úgy próbáltam túlélni vele a napokat, hogy "egyik fülemen be, a másikon ki", és nevetve martam az arcom. :D
2014. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!