Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek ha meghallanát...

Ti mit tennétek ha meghallanátok, hogy egy baráti/családi társaságban az egyik rokont (unokatestvéremet) aki terhes és ducika a háta mögött kigúnyolnák?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
53%
Semmit. Minek ugrasszam őket össze? Talán csak vicc volt.
2015. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha joban vagyok vele es szeretem, megvedenem, ha nincs tul jo viszonyunk, nem erdekelne
2015. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem éppen vicc volt, többször is kifejezetten róla volt szó miután elmentek, hogy úgy meghízott, akkora mint egy bálna, ha megy remeg a föld alatta és mindenki ezen röhögött. Egyébként 10 kg hízott. De nekem ő olyan mintha a tesvérem lenne, nagyon jó a viszonyunk és nem tudom mi tévő legyek
2015. márc. 16. 20:23
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Leállitottam volna a kedves gunyolódókat!
2015. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Terhesség alatt a nők többsége elhanyagolja magát, majd szülés után visszanyeri eredeti alakját..
2015. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mikor hallottam természetesen rájuk szóltam, hogy ne legyenek bunkók, hiszen terhes, hozzá jár a súly gyarapodás is.

Sajnos abból indulnak ki, hogy másfél éve, más is szült ebben a körben, ő pedig nem hízott jóformán semmit. Ezt is ondtam, hogy nem mindenki egyforma.

Következő alkalommal ugyan úgy folytatták.

Egyépként egyáltalán nem hagyja el magát, csinosan öltözik, foglalkozik magával.

Azon gondolkodom, hogy elmondjam e neki, vagy legalább a férjének, mert én legközelebb már nem szépen fogok szólni azért.

2015. márc. 16. 20:32
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott helyben rájuk pirítottam volna, hog ne beszéljenek így egy nőről.

Utólag már semmit nem tennék.

El ne mond a rokonodnak, mert biztos rosszul esne neki.

Ott kellett volna elintézni.

2015. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha elmondod neki biztosan megbántódik, és rosszra fordulhat a kapcsolata a többiekkel. De ha kiderül, hogy te tudtál róla és nem szóltál neki, akkor lehet, hogy rád is megharagszik. Az biztos, hogy nehéz ügy. Szerintem inkább a csúfolódókkal kellene leülni és megbeszélni, hogy miért ilyenek?
2015. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen ezen vacilálok én is, mert ezek álltalában ki szoktak derülni.

Mert szerintük undorító, hogy 10kg hízott, és bálna lett, míg a másik nem.

Talán a férje el tudna velük beszélni erről, vagyis hogy k etten leüljünk velük, mert én ezt nem tudom benyelni, egyedül kevés vagyok.

2015. márc. 16. 20:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sors visszeüt mindenkinek, szóval..
2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!