Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem szeretek beszélni rokonokk...

Nem szeretek beszélni rokonokkal nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyetlen a családban aki nem szokott beszélgetni az ilyen összejöveteleken. Általában csendben ülök és bambulok, esetleg egy két dologhoz hozzászólok, vagy ha kérdeznek válaszolok.

Furának tartom magam hogy mindenki önfeledten dumál én meg szorongok, gubbasztok.


2015. ápr. 25. 22:03
 1/3 anonim válasza:
nem piszkálnak/piszkáltak valamiért? pl.súlyod, kinézeted, viselkedésed?
2015. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy volna mondanivalód, szívesen hozzászólnál a témához, amiről beszélgetnek? Csak azért kérdem, mert pl én azért "gubbasztok" ilyen rokonlátogatások alkalmával, mert 3 dologról folyik a téma: politikáról, forma 1ről és arról, hogy melyik, általam nem ismert rokon hogyan halálozott el. Hát ezekhez nemigen tudok hozzászólni. Szóval nálatok mi a helyzet? Mondanád, de nem mered, vagy esetleg szóhoz sem jutsz, mert annyira mondja mindenki a magáét, hogy nem jut lehetőség se, hogy te beszélj? Vagy nálad sincsenek olyan témák, amikhez hozzá tudsz szólni?
2015. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért szorongsz? Ritkán találkoztok vagy mi az oka? Elvileg pont a családod körében nem kellene szorongást érezned :(
2015. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!