Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Serintetek elmondjam a nagyszü...

Serintetek elmondjam a nagyszüleimnek, hogy anyám cigizik?

Figyelt kérdés
Anyám nem akarja,hogy a nagyszüleim megtudják,de nem akar leszokni a dohányzásról.(Most szokott vissza 1-2 hónapja,az új pasiának köszönhetően.)Engem meg idegesít,hogy cigizik,mert ha abba belehal akkor mi leszünk a hibásak (Van egy bátyám.), mert nem szóltunk.

2015. ápr. 26. 23:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy? =D

Most komolyan anyádra akarsz árulkodni a szüleinél? Nem semmi. Amúgy ne mond el, nem a te dolgod. Ha elmondod balhé lesz, de ettől még anyád nem fogja abbahagyni a dohányzást. Egy kamasz se rakja le a cigit, csak mert a szülei rászólnak, akkor majd pont egy felnőtt nő fogja...

2015. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Jah, szerintem persze. Meg jo, hogy te tokeletes gyerek vagy.. jah, megsem...
2015. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Miért ti lennétek a hibásak?

Anyád felnőtt, önálló döntéseket hoz, ő a felelős értük.

A nagyszüleid meg mégis mivel tudnák rávenni, hogy hagyja abba? Varázslók?

2015. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
15 vagyok.És amúgymeg nem vagyok tökéletes,már sok dolgon mentem keresztül.Megamúgy úgy (is) gondoltam,hogy úgy mondom el a nagyszüleimnek,hogy titkoban,hogy anyám ne tudjon róla.És amúgymeg köszönöm az értelmetlen kötekedő válaszokat,ez nyílvánvalóan megoldja a gondokat.
2015. ápr. 26. 23:55
 5/25 A kérdező kommentje:
Még talán a 3-as az rendesen is válaszolt ezért ez most neki szól.Sehogyse tudnák rávenni,hogy hadja abba,de legalább nem rajtunk csattanna az ostor.
2015. ápr. 26. 23:57
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Az volt a kérdésed, hogy elmond-e. Három egybehangzó válasz érkezett, miszerint ne mond el. Egyéb probléma?
2015. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
NE mond el, és ne legyél suttyó, amikor ilyen értelmetlen kérdést tettél fel.
2015. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Argloss ***** válasza:
93%

Rossz ötlet elmondani. Csak tönkretennéd a kettőtök között a bizalmat egy olyan dolog miatt amin csak anyukád tudna változtatni, ha akarna.

A dohányzásba nem szoktak hirtelen belehalni az emberek. Vannak akik egész szép kort megélnek dohányosként is különösebb gond nélkül, meg vannak akik anélkül is rákot kapnak és fiatalon meghalnak.

Anyukádnak mondd el, hogy aggódsz az egészségéért. Ennél többet nem igazán tehetsz. Csak ne úgy fogalmazz, mint itt, mert ebből az jön le, hogy a halála nem zavarna, csak az, hogy titeket okolnának érte...

2015. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Persze h mond el,remélem még szobafogságot is kap!
2015. ápr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod továbbra is cigizni fog, de a bizalma benned megrendül
2015. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!