Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mihez kezdjek azzal, ha az...

Mihez kezdjek azzal, ha az öcsém "értelmiségi" menyasszonya állandóan feljogosítva érzi magát arra, hogy engem kritizáljon?

Figyelt kérdés

Attól tartom, hogy az öccsémmel való testvéri kapcsolatom is rámehet erre, azért írtam ki a kérdést. Az öcsém a menyasszonyával két éve van együtt kb, dúl a love, az öcsém szerint ő az a nő, akire mindig várt. Felköltötzött hozzá a fővárosba, együtt utaznak, eljegyezték egymást... a nőnek komolyan diplomája van és komoly munkahelye és hát meglepő a velem szembeni viselkedése. A hátam mögül hallom vissza, hogy mivel mi nem vagyunk házasok a kedvesemmel (pedig már 7 éve együtt vagyunk, 1 közös gyerekkel) és ő elég gazdag, hogy én csak a pénzéért vagyok vele és bármikor dobhasson, azért nem vesz el. Meg hogy a 3 éves gyereket 4 napra másra hagyom, h kettesben elmehessek a férjemmel, ez mekkora önzőség. Ő gyerekekkel foglalkozik és feljosítva érzi magát, hogy kritizáljon. Most ennyi erővel én is mondhatnám, hogy ő meg felfuvalkodott nagyképű budapeti (tényleg az erre föl), aki ronda és pösze és művésznek képzeli magát... mert a facebook tele van az általa "művészetnek" nevezett ocsmány fotóival. Ez a véleményem, de mégsem mondom. AZ öcsém úgy védi, mint az életét, semmit sem lehet mondani a menyasszonyára, ami "rossz".


Mit csináljak? Olyan tanácstalan vagyok :/ Az öcsémmel kezd elromlani a kapcsolatunk, mert számára egyre jobban csak ez a nő létezik, függetlenül hogy milyen ocsmáságokat állít rólam.



2015. máj. 1. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

"A hátam mögül hallom vissza, hogy mivel mi nem vagyunk házasok ...."


Kitől hallod ezeket vissza?


Az öcséd jelenlétében is mond rólad ilyesmiket, vagy beszél veled lenézően, kritikusan stb.?

2015. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez off lesz: a budapestizést nem kéne csinálni, halálosan unalmas. Olyan, mintha a budapestiek nem lennének éppolyan különbözőek, mint "a vidékiek". Most én is írhatnék pár klisét. Személyes tapasztalatom, hogy a Budapestre fölkerült emberek sokszor elviselhetetlenebbek tudnak lenni (ismerőseim), rájuk jobban illik, amit nekünk, "budapestieknek" tulajdonítanak.

Ha az öcséd menyasszonya bunkó, az nem "budapestiség".

2015. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
ez mondjuk igaz, a bunkóság nem lakóhelyfüggő...
2015. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!