Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A feleségem rokonsága állandóa...

A feleségem rokonsága állandóan a zsidókat szidja, de közben én is félig zsidó vagyok (csak a feleségem tud róla), mi lesz hogyha kiderül?

Figyelt kérdés
Családi összejöveteleken 1. sör után már előjön a zsidózás, mert pl. vett hitelből a minimálbér keresetére egy új autót és most nem bírja fizetni. Amúgy sem bírnak, mert a feleségemmel együtt most jól megy a szekér, ezért irigyek ránk.
2015. máj. 26. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Ne hangoztasd, hogy az vagy, a kutyát nem fogja érdekelni, ha meg kitudódik, akkor ne vedd magadra, ennyiért nem lesz semmi, senkinek sincs beleszólása.
2015. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Jelentsd fel őket.
2015. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem házasság előtt szokták megismerni egymást a párok?
2015. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Kapargasd meg egy kicsit a feleséged rokonságának a származását, érdekes dolgok tudnak kiderülni.
2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Van valami konkrét problémájuk a zsidókkal / egy zsidó személlyel / a zsidó vallással / a főrabbival, vagy csak megszokásból zsidóznak egy jóízűt?
2015. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Erről volt egy vicces sztorim.


Jómagam zsidó vagyok (kérdező: félig zsidó nincs. Ha anyukád zsidó, akkor az vagy, ha ő nem, akkor meg nem.)


Még párkeresős korszakomban sikerült egy antiszemita fickóval randiznom. Bár ő utált mindenkit, volt ott nihhggerezéstől a zsidózáson át minden. De én láthatóan nagyon tetszettem neki. Egy darabig hallgattam a náci szövegét, aztán megkérdeztem, hogy ha zsidó emberrel találkozna, ő mit tenne vele:

- Ha tehetném, gázkamrába zárnám, ahogy Hitler is tette, büdöszsidók...

- Kicsit más, hadd kérdezzem meg, hogy én tetszem neked?

- Hogyne, annyira szépkedvesaranyosokos vagy!

- No, akkor most van egy rossz hírem: én bezony zsidó vagyok.

- Nem baaaj!!! A te esetedben ennek semmi jelentősége, hiszen olyan szépkedvesokosaranyos vagy!


Azóta ezen röhögök, hogy azok a nagy elvek hogy repülnek sutba, ha az érdek úgy kívánja :) Csávót persze ott hagytam utána, hadd főjön a levében. Gondolom adtam még egy okot a zsidózásra :)

2015. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

6-os ez nagyon jó volt, okos vagy:)


Kérdező, te pedig maradj távol ezektől az emberektől. Minek a kötelező jó pofi? Ki kíváncsi szerinted az ilyen emberekre?

2015. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
68%

szerintem ne is törögy velük,még az is lehet hogy közben rájöttek a titkodra és direkt csinálnák előtted.

én nem vagyok zsidó de az ilyen emberek valójában csak irigyek vagy félnek az ismeretlentől. és csak alaptalanul gyűlölködnek.hol ott pld nem is ismernek minden zsidót.

2015. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak gyerekeitek? Ha nincsenek, akkor a megoldás rém egyszerű, alapvetően a feleségeddel vagy házas, nem a sleppjével, ne menj el az összejöveteleikre. Előbb-utóbb meg fogják majd kérdezni a feleségedtől, hogy miért nem jössz, akkor pedig a feleséged elmondhatja az igazat. Garantálom, hogy magukba fognak szállni, és a probléma megoldódik. Ehhez persze a feleségednek határozottan ki kell állnia melletted, de nekem az jön le az írásodból, hogy ezzel nem lesznek gondok.

Ha vannak gyerekek, akkor a feleségeddel együtt üljetek le beszélni a nagyszülőkkel, és közöljétek velük, hogy nem szeretnétek, ha a gyerekeitek ilyen gyűlölködést hallanának/tanulnának, és lesznek szívesek visszafogni magukat. Okokat nem kell felhozni, bőven elég, hogy ti vagytok a szülők, és ezért jogotokban áll "selejtezni", hogy a saját gyerekeitek mivel szembesülnek, és mivel nem. Szükség esetén akár blöffölhettek azzal is, hogy ha nem tartják tiszteletben a kéréseteket, akkor csak felügyelet mellett láthatják az unokákat, ha az sem használ, akkor meg teljesen el lesznek tiltva tőlük. Ez hatni fog, minden nagyszülőnek elemi félelme, hogy nem láthatja az unokáit.

2015. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6:DDD


Ez cinkes, ha nagyon elfogultak, akkor akár meg is keseríthetik az életedet. De lehet, hogy csak így jön ki belőlük a feszültség és köze sincs semmilyen ideológiákhoz, csak a sztereotípiákban vezetik le a feszültséget. Szerintem ismerd meg őket kicsit jobban és majd kiderül.

2015. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!