Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki állandóan azt kérdezi...

Aki állandóan azt kérdezi emberekről hogy zsidó volt-e, az zsidó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom..biztos üldözési mániában szenved:D
2009. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném:) Egyébként az előző kérdést én tettem fel. Nem azért mert rasszista vagyok vagy ilyesmi. Nemrég tudtam meg hogy az a sok ember kit és miért zsidóz ha azt teszi. Igazából ez nekem nagyon nem tetszik. De ez a kérdés felmerült és kíváncsi voltam rá hogy az emberek mit mondanak Mátyás királyról mert neki is nagy volt az orra. Na pufff. Aztán mégis milyen szép volt az ország míg ő volt a trónon... Na mindegy.

Egyébként gondoltam hogy ez a kérdés kb. ilyesmit fog kiváltani:) És én egyébként nem vagyok zsidó.

2009. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de ha azt mondják hogy zsidó volt, akkor azzal pedálozól? szerintem ezt nem lehet így megoldani.

ha meg nem akkor keresel olyan embert aki "híres zsidó" volt.

na tessék miattad rákerestem a zsidó szóra és csak ezt találtam "13 éves magyar kislányt vert orrba egy „trendi napszemcsit” és dávidcsillagos aranynyakláncot viselő, nyomdafestéket nem tűrő szavakat ordibáló primitív zsidó. "

2009. júl. 12. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát aki egy 13 éves kislányt megtud ütni, az "óriási" bátorságra vall. Lehet azt hitte, hogy Magyarország már nem Magyarország és bármit megtehet.

A kérdésre válaszolva , nem biztos h zsidó aki megkérdezi h vki zsidó volt-e.

2009. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!