Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Eddig nem figyeltem a rokonaim...

Eddig nem figyeltem a rokonaimra. De most hogy kicsit érettebb vagyok, szeretnék velük baráti kapcsolatban lenni, szeretném magamra felhívni a figyelmünket, hogy csináljam? 35/F

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyerj a lottón, hirtelen mindegyikuk baráti kapcsolatban szeretne majd lenni veled.
2015. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig ők nem kerestek téged- hát elég csúnyán mondva, de -miből gondolod hogy egyáltalán érdekled őket?
2015. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el őket az esküvődre.
2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődj irántuk. Lehet nehezen fognak nyitni, de a kitartás "rózsát" terem...

Sok sikert!

2015. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi családunk is elég szétszóródott, eltávolodott egymástól. Azután valakinek eszébe jutott egy találkozót szervezni, egy családi ház kertjében. Bográcsozás. Mindenki, minden egész távoli rokon is meghívást kapott. Nagyon érdekes volt, sokan ott látták egymást először. Ezt azután évente meg lehet ismételni.
2015. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg őket egy ebédre. Én is így voltam kb, 30 éves koromig abszolút nem érdekelt a családom, örültem hogy kirepültem a fészekből és látni sem akartam senkit. Aztán ez elmúlt, igényem lett a családi összejövetelekre, bár most sem túl sűrűn, de néha jól esik.
2015. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy kedves képeslapot, ha születésnapjuk közeleg, meg ünnepekre. Küldj fotókat magatokról, vagy interneten mutass nekik képeket, írj nekik e-mailt.
2015. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!