Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha úgy növök fel hogy az apám...

MartinKeri kérdése:

Ha úgy növök fel hogy az apám nem jó apa és csak az anyámmal vagyok jobb kapcsolatban, akkor nem leszek jó apa? Nem Fogom tudni, hogy hogyan kell bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés
hogyan lehetek felnőtt férfi ,ha nincs olyan ember akiről példát vehetnék?sok lány mondja hogy aranyos vagyok meg kedves stb. De azt is mondták hogy meleg vagyok.de én nem vagyok az.Hogy lehetnék fiúsabb?
2015. márc. 15. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj. midnen ember egy példa. ha nem követendő akkor egy ellenpélda. szerintem jó apa lehet belőled attól függetlenül, hogy a tied egy hulladék volt. legalább megtanultad tőle, hogy milyennek nem szabad lenni
2015. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel! Ő legyen az aki te nem akarsz lenni!
2015. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy foglalkoztat a kérdés, már jó jel, szerintem nagyon jó apa leszel. És ne gyötörd magad, hogy lehetnél fiúsabb, légy önmagad. A sport sok mindenre megoldást jelent, ha még nem csinálod, kezdj el valamit, lagjobb lenne neked egy csapatsport, amit szeretsz (kosár-, kézi-, vízilabda pl.) Egy kedves fiú széles vállakkal, izmos testtel nem marad parlagon:-)
2015. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd én meleg vagyok, bár nekem 15 éves koromban hunyt el apukám, de előtte is tudtam, hogy az vagyok. Ez a része a témának lezárva.


Van egy unokaöcsém, akinek egészen kicsi korában váltak el a szülei, apja amolyan hétvégi apuka lett, de helyette az anyai nagyapja (keresztapám) lett az édesapja.


Most én itt vagyok lengyelben Erasmus program keretében, emiatt tudom meglátogatni, A múlt hétvégén élvezettel beszálltam a kártya partijukba, bár nem tudok kártyázni, de mégis én nyertem, mert 5 perc alatt megtanultam a kártya szabályokat. Imádom az unokaöcsémet, már újszülöttként láthattam, szerintem ez az igazi nagybácsi érzés.


Visszatérve a témára, szerintem a nagyapja lesz az igazi férfi minta, sokat fociznak együtt, meg kártyáznak, csupa férfias dolgok. Ha az apja link alak, arról ő nem tehet és szerintem nem emiatt lesz meleg valaki, hanem más okok miatt.

én eléggé mély hangú, magas vékony pasi vagyok, de mégis meleg lettem.

2015. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!