Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki milyen kapcsolatban van az...

Ki milyen kapcsolatban van az unokatestvéreivel? Szerintetek mitől függ, hogy mennyire marad a kapcsolat közeli felnőtt korban is?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyire függ attól, hogy milyen volt a kapcsolat a gyerekkorban. Mi akaratlanul is találkozunk az unokatesóinkkal, mert régen is sokat jártunk össze, most is így van ez családi kajákon, ellenben csak úgy privátban nem tartjuk egymással a kapcsolatot, mert annyira nem egyfelé haladt az életünk és nem egy az érdeklődési körünk, hogy javarészt kibeszélgetjük magunkat, ha találkozunk családostól és hétköznap nincs igény rá.

Más unokatesóim közül van olyan, akivel életemben egyszer találkoztam és olyan is, aki jóval idősebb nálam, így szintén nem jár túlzottan egy rugóra az agyunk.

2014. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én pl. abszolút nem tartom vele a kapcsolatot. Ennek egyszerűen az az oka, hogy az esküvőmre nem hogy nem jött el, de amikor hívtam, legalább 30-40szer, hogy a meghívót átadjam, fel sem vette a telefont, nem hívott vissza, nem írt. Írtam neki emailt, fészbukkon, még az anyját is kerestem, semmi. Nem is gratulált, pedig jóban voltunk, az eljegyzéskor még mondta is, hogy miben fog jönni. Majd, két hónapra rá írt, hogy nincs-e kedvünk elmenni aug. 20-án velencei tóra menni. Köszi. Tudom mi van vele, mert ismerősök vagyunk, de ennyi.
2014. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb azon múlik, milyen a szülők kapcsolata, mennyit találkoznak. Ha semennyit, akkor sem lesznek puszipajtások az esetek többségében, ha alapvetően jól kijönnének egymással.
2014. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!