Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Két jól kinéző embernek miért...

Két jól kinéző embernek miért születik csúnya gyereke?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremnek és a férjének van egy fia aki évről évre egyre csúnyább, a fiú most 12 éves de szegény egy korcs, egyszerűen bűn ronda.
2015. jún. 17. 17:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
hogy beszélsz arról a szerencsétlen gyerekről? korcs, meg ez... remélem a te gyereked is ilyen lesz, és valaki ugyan így fogja kifikázni a hátad mögött. ja inkább mégse, szegény gyerek nem tehet róla hogy ekkora gyökér az egyik szülője.
2015. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Most savazhatjátok a kérdezőt, de attól hogy csúnyának nevezi vagy esztétikailag kifogásolhatónak a lényeg még nem változik, a tények meg tények maradnak.
2015. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
nem az a baj hogy csúnyának nevezte hanem korcsnak, meg eznek... mintha valami tárgy, vagy egy állat lenne.
2015. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

# 10

"és sokan büdösek is.ők ezt nem látják/érzik egymáson,"

Hogy nem e? :D

3 általános iskolai osztálytársamat is fel tudom hozni ellenpéldaként.

1.Olyan lábszaga volt állandóan ha levetett a cipőjét hogy azóta se éreztem olyan kemény lábszagot.

2.szimplán igazi tanyán élő paraszt gyerek volt mindig érdekes trágya szagot árasztott magából

3 egy hozzánk bukott cigány gyerek volt a harmadik aki nem nagyon fürdött vagy én nem tudom de szaga az volt keményen

2015. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Gyémántlány ***** válasza:

Még azért ne temessük az esélyeket: [link]

Amúgy a kedves kérdező szóhasználatával kapcsolatban is le tudnék írni ide pár oldalt, de nem hiszem, hogy sok értelme lenne.

2015. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy a szülők maguk is rondák, csak tettek/tesznek ellene.
2015. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hmm... lehet, hogy a postás csinálta. A fene tudja már ebben a mai világban.
2015. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

elolvasgattam a válaszokat de a 6.-ig jutottam mert elkezdtem röhögni :D egy válaszoló leundoritózza a kérdezőt hogy hogy mondhat ilyet, de közben ő is egy "ronda" szóval illetett egy másik embert (kérdezőt) :D gondolkozzatok már el :D ti még nem mondtatok más emberre olyat hogy hú de ronda? vagy mekkora paraszt bunkó? dehogynem, ahogy rátok is! békéljetek meg ezzel! :D

amúgy meg a ronda embereknek szép gyerekük születik, a szépeknek meg ronda :D

2015. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
# 6 válaszoló is undorodna tőle, csak azért fogja vissza magát mert szerinte 18 éves korára helyes lesz.
2015. jún. 18. 14:57
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem kell rá irigykedni, hogy ő korcs mégis jobban él....
2015. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!