Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Amikor terhesek...

Őszintén! Amikor terhesek voltatok, nem aggódtatok azon, hogy csúnya gyereket születik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2010. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség alatt nem, eszembe se jutott,de amikor megszületett és megmutatták akkor derült ki számomra hogy azért tudat alatt ez bennem volt mer rögtön a nóziját néztem.Hál istennek nem olyan lett mint az apjáé vagy az anyósomé :)
2010. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Egy gyerek sosem csúnya! Egy gyerek isteni áldás, akit szeretettel,becsülettel kell felnevelni, hiszen a tiéd. Felelősséggel tartozol érte, bármilyen is az a gyerek,de a tiéd! Majd meglátod,ha megszületik,számodra ő lesz a világ legtündéribb,leggyönyörűbb kisbabája, egy igazi csoda! :)
2010. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Ne mond már

Vannak csúnya gyerekek, és egy normális szülő nem rózsaszín szemüvegen keresztül látja a gyerekét.

Prsze mindenki egy kicsit elfogult, de lehet reálisan nézni a saját gyreket is

2010. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért az utolsóval nem értek egyet! Több barátnőm is mesélte,hogy amikor meglátták a babát nyálkásan, ráncosan, lilán nem azt volt az első gondolatuk,hogy hú de gyönyörű. Már abban a pillanatban szerették az igaz, de annyira elájulva nem voltak tőle! Ettől ők még nem rossz anyák, csak reálisabbak!
2010. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó előttivel! Közben írtak!:)
2010. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább úgy mondanám,hogy az ember a saját gyermekét találja a legszebbnek..Ahogy én is nagyon szépnek tartottam a fiam.(és helyes srác lett belőle idővel)

De láttam már olyan gyerekeket akik szegénykém nagyon csúnyák voltak,és bizony egy "AZTA" felkiáltás kicsúszott a számon..

Az is köztudott hogy ha egy gyerekre azt mondják elnyújtott szavakkal,hogy "JAJJJ DE ARANYOS! nos...ott már nem a szépségről beszélünk..

2010. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?Nem.

Másképp képzeltem el a kisfiamat a babavárás alatt és nagyon kellemesen csalódtam,amikor megszületett.

2010. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszont reméltem, hogy nem fog olyan arcokat vágni mint a 4D uh-n. Pedig olyan arcokat vág. :p De nem csúnya. :) Már 2 éves.
2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Én MÉG nem vagyok terhes, de MÁR egy csomó dolgon aggódom. Ez az egy speciel nem jutott eszembe, de kösz, hogy szóltatok. :)))
2010. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!