Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Engem néznek bolondnak,...

Engem néznek bolondnak, amiért nem bírok elviselni egy alkoholistát?

Figyelt kérdés
Apám minden nap részegre issza magát, ilyenkor nem tud magáról és szinte közveszélyes. A legrosszabb az, amikor hallgatja a zenéit, vagyis inkább üvölteti, ilyenkor nem lehet rászólni, hogy kapcsolja ki, mert még neki áll feljebb, az se érdekli, ha éjfél van:( Amúgy kötekszik, bunkó, agresszív. A családom viszont engem néz bolondnak, amikor ilyenkor tiszta ideg vagyok. Olyanokat mondanak rám, hogy olyan vagyok, mint egy őrült. Nagyon rosszul esik. Ami azt illeti, tényleg meg tudnék őrülni ettől a helyzettől, úgyhogy talán nem is hazudtak:(

2015. jún. 17. 22:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
6 Már nagyon sokszor próbáltunk neki segíteni. igazából amikor olyasmiről hallok, hogy egy alkoholistát észhez kell téríteni, meg segítségre szorul, csak röhögni tudok, mert ezeknek jó ez így.
2015. jún. 18. 21:20
 12/14 A kérdező kommentje:
7 Ez magamtól eszembe se jutott volna, kösz a bölcs tanácsot.
2015. jún. 18. 21:20
 13/14 A kérdező kommentje:
8 Ennyi.
2015. jún. 18. 21:20
 14/14 anonim ***** válasza:

egy részeg emberrel nem lehet mit kezdeni

olyan dolgon pörögni amin úgyse tudsz változtatni felesleges

és a környezetedet is feleslegesen idegesited már egy amúgy is feszült helyzetben

2015. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!