Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért cseszegetik állandóan a...

Miért cseszegetik állandóan a rokonok a ronda arcú 25 körüli vagy feletti fiúkat, hogy menjenek csajozni és legyen barátnőjük, mert kifutnak az időből? Miért, amikor tudhatnák józan ésszel, hogy csak helyes pasi kell a nőknek. Akkor miért?

Figyelt kérdés
Mert régen az ördögtől szebb férfiaknak is lett párjuk? Nem azt a szép világot éljük már sajnos.
2015. júl. 29. 10:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mert a rokonok köcsögök és csak a ronda unoka érdekli őket.
2015. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
28%
nem tudom de már én is unom anyukától kezdve a sógoromon át mindenki csak csesztet! nősüljek meg én nősülnék ha nem lennének ennyire felszínesek meg anyagiasak a mai "nők"....
2015. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni, meg kell mondani nekik, hogy foglalkozzanak a saját magánéletükkel.
2015. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
23%
Mert tudják, hogy a nők felszínesek, és a ronda fejeddel soha semmikor esélyed sem lesz egy nőnél sem. (Más kérdés, hogy ha jóképű lennél, akkor se lenne esélyed, de ez most mindegy. ) Otthon meg a hátad mögött jókat röhögnek rajtad, hogy milyet trollkodtak a szörnyfejű, ocsmány, gnóm rokonon. Csak azért csinálják, hogy bosszantsanak, meg hogy röhöghessenek rajtad.
2015. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Te már írtál ki erről kérdést igaz?

Ezt miért nem tőlük kérdezed? Amúgy az egyáltalán nem úgy van, hogy csak a helyes pasi kell a nőknek... Honnan is veszed?

Inkább önbizalomhiányos vagy, ha így gondolod.

2015. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan nem unjátok még ezt a sok sírást? A párkapcsolati kategória is egész nap tele van ilyen kérdésekkel. "Ugye soha nem lesz barátnőm, mert én csúnya vagyok?", "A nőknek miért csak a helyes pasik kellenek?" Ahelyett, hogy sajnáltatjátok magatokat és egész nap a gyakori előtt ültök, tegyetek érte, hogy legyen valakitek. Csak megsúgom, hogy a nők jelentős többsége a világ legjóképűbb pasijával sem jönne össze, ha ennyit rinyál mint ti, és semmit nem tesz azért, hogy változzon a helyzete.
2015. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem volt olyan szép világ, hogy egy nőnek ne a külsejét nézték volna.


Úgyhogy pasi helyett nyugodtan mehet az EMBER szó.

2015. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert látják, hogy vevő vagy a kérdésre.
2015. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel az egésszel. Tényleg akkora probléma ez? Hadd mondják csak, ha lesz kapcsolatod, lesz, ha nem lesz, nem lesz. Éld az életed!
2015. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engedd el a füled mellett. Hidd el ezek a rokonok mindig nyaggatni fognak valamivel. Ha nincs barátnőd azert,ha lesz akkor azért mikor lesz esküvő. Ha van esküvő mikor lesz gyerek. Ha van gyerek mikor lesz kistestvére. és így tovább. Ha eljon az ideje úgyis lesz barátnőd. csak egy kicsit több onbizalmat
2016. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!