Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért cseszegetik állandóan a...

Miért cseszegetik állandóan a rokonok a ronda arcú 25 körüli vagy feletti fiúkat, hogy menjenek csajozni és legyen barátnőjük, mert kifutnak az időből? Miért, amikor tudhatnák józan ésszel, hogy csak helyes pasi kell a nőknek. Akkor miért?

Figyelt kérdés
Mert régen az ördögtől szebb férfiaknak is lett párjuk? Nem azt a szép világot éljük már sajnos.
2015. júl. 29. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem van barátnőm, szép is, mindenki hajt rá, de mi egymást szeretjük, pedig pénzem sincs, szép sem vagyok. Az evolúció azonban véletlenül működik, mert én nem akarok gyereket, teljesen más okból. Nem tudom, hogy régen rondábbak voltak az emberek, elvileg mindig szebbek és szebbek lesznek?
2021. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!