Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék oda költözni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék oda költözni már most hozzá de anyumék állandóan lebeszélnek! Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval,a történet csak annyi,hogy a párom egyedül él.

Van egy háza,igaz sok munka van még vele.Most például épp szigeteli kívülről szinte teljesen egyedül. ( Eléggé jó érzéke van mindenhez).

Fiatalok vagyunk én 20 a párom meg 23.

Én tanulok, ő már melózik több helyen is.

Sok időt töltők vele,ezáltal úgy érzem,hogy elég komoly a kapcsolatunk és szeretem őt tiszta szívből.Ő is mondta,hogy ha úgy érzem bármikor jöhetek hozzá.

Anyumék nem akarják (még).Az indokuk az az,hogy amíg tanulok addig ne menjek máshoz élősködni.

Igaza van ebben,de van nyári munkám.Igaz az is,hogy messze nem keressek annyit,hogy az kifizetődő lenne.

A páromnak sincs sok pénze,attól eltekintve,hogy agyon dolgozza magát..

Lehet egy kicsit önző vagyok,de hiányzik a társasága.

Ő áldását adta hozzá,hogy mehetek.

Vagy csak addig lennék a "házában" amíg nem kezdődik a suli!

Béna kérdés,ezt aláírom,de jó lenne valami támasz,hogy hogyan is lenne a helyes.

20/N


2013. júl. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, magamból indulok ki, hogy amíg csak tanulok én sem koltoznek oda a pasimhoz, nem akarom, hogy o tartson el mindkettonket egy fizetésbol.

L, 22

2013. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
Talán tényleg várnotok kéne amíg te is dolgozni fogsz tudni.
2013. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első kettőnek igaza van, az is megtörténhet, hogy odaköltözöl és ellaposodik a kapcsolatotok.
2013. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva én sem költöznék oda a páromhoz, amíg tanulok. Nekem bizony kellemetlen lenne, ha ő tartana el, mert én tanulok és nem rendelkezem állandó keresettel. Talán tényleg jobb lenne, ha amíg tanulsz, nem költöznétek össze.


Addig viszont lehet egy próbát tenni, hogy egyáltalán hogy menne az együttélés. 1-2 hétre simán átmehetnél a nyáron. :)

2013. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se költözz vele össze, inkább tölts nála mondjuk 4-5 napokat, utána otthon, vagy hetekre ott lenni nála, aztán csak találkozgatni.

Bőven elég, így is lehetsz vele annyit, amennyire szükséged van :)

2013. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!