Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretem a páromat, de nem...

Szeretem a páromat, de nem tudok a rokonaival együtt élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk egy hàzban, ezt a helyzetet màr kezdtemmegszokni, de most odaköltözött a pàrom keresztlànya a csalàdjàval. Én màr két napja nem voltam otthon és most reggel tudtam meg ezt a "szörnyű" hìrt. Hiàba vagyok terhes ìgy màr semmi kedvem hazamenni a pàromhoz. Mit tegyek?
2015. aug. 2. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéled a pároddal, és kerestek albérletet/saját házat/saját lakást.

Hány hetes vagy?

2015. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a pàrom nem hagyja ott a beteg anyjàt. Én szeretem őt, nem tudnék nélküle élni.
2015. aug. 2. 07:55
 3/21 anonim válasza:
100%
Ha nem tudsz élni nélküle, akkor muszáj leszel alkalmazkodni. vagy mentek külön és viszitek a mamát.
2015. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazàból nincs is hovà mennünk. Ő nem jöhet az én csalàdomhoz.
2015. aug. 2. 08:04
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a te családotokhoz kell költözni,hanem külön!És az nem kifogás,hogy,nem hagyja ott a beteg anyját,már ott van a többi családtag,felváltva lehet szépen gondozni a mamát.A férjed egyszerűen idióta,már bocs,és kényelmes.És te oda szülsz?!Annyi ember,feszültség,betegség közé.No comment.Keressetek albérletet sürgősen!
2015. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg?

Ez van, az élet nem mindig habostorta.

2015. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés pénzből élünk.
2015. aug. 2. 09:09
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Akkor minek szülni ilyen körülmények közé?
2015. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de te választottad ezt az életet, te akartad így, most már késő visszakozni.

Neked olyan pasi kellett, aki nem tud elszakadni az anyjától, ráadásul odaköltöztetik a fél famíliát is.

Erre még gyereket is szülsz neki. De ezt önszántadból tetted... úgyhogy ne panaszkodj, ez kellett, megkaptad. Mondanám, hogy legközelebb előre gondolkodj, dehát egy életed van... azt most elszúrtad.

Persze ha összeszednéd magad és a saját érdekeidet helyeznéd előbbre, és nem hagynád magad befolyásolni, akkor szépen fognád magad, és kiköltöznél onnan egy saját lakásba, a párod meg majd rájön, hogy ideje felnőni, és szépen megy utánad. Ha nem, akkor meg annyit is ért az egész.

Mást nem tehetsz...

2015. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mégis miből költöznék el?
2015. aug. 2. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!