Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy probléma, ha a nagybátyám...

Nagy probléma, ha a nagybátyám exfeleségével vagyok együtt? Nem tudja senki, csak anyám, mert neki kénytelen voltam elmondani, de ő meg fenyegetőzik.

Figyelt kérdés
14 éves voltam, amikor anyám testvére megházasodott, nekem nagyon tetszik az a nő, vonzódok hozzá, persze ezt soha senkinek nem mondtam meg, és nem is mutattam ki, de nagyon szerettem, ha a közelemben van, szívesen beszélgettem vele, de két évre rá megromlott a kapcsolatuk nagybátyámmal, elváltak, ő meg elköltözött Pestre. Én most 21 vagyok, szeptembertől én is ott folytattam a tanulmányaimat, kollégiumba költöztem. Viszonylag nem túl messze lakik a nagybátyám exfelesége, elújságoltam neki is, hogy Pesten tanulok, ő pedig meghívott, és szeptembertől egyre gyakrabban, napi szinten összejártunk, és hát...sikerült összemelegednünk, már nem úgy tekintett rám, mint egy gyerekre, és alkalmam volt elmondani neki, hogy mennyire vonzódom hozzá, ő megmondta nekem, hogy én már egy érett férfi vagyok, és nagyon kedvel engem, és azóta már minden megvolt köztünk. Kijelentkeztem a kollégiumból, mert felajánlotta, hogy lakjak nála, legyek az élettársa. Emiatt fel kellett hívnom anyámat, mert a kollégium egy részét ő fizette, hogy köszi szépen, de már nem kell, és mivel ő a másik ember, akiben feltétlenül megbízom (az új páromon kívül), elmondtam neki mindent, de ő teljesen megsértődött, csalódott bennem, és el fogja mondani a nagybátyámnak, meg szerinte szégyen, amit teszek. Azóta már a párommal is beszélt telefonon anyám, és felhívott engem, hogy olyanokat mondott neki a telefonba, hogy én fontos vagyok neki, meg nagyon jó vagyok az ágyban, legyen rám büszke, és emiatt teljesen fel volt háborodva, hogy hogy lehet ilyet mondani egy anyának a fiáról. Én nem látok semmi elítélendőt abban, hogy összejöttem egy olyan nővel, aki már teljesen megszakította a kapcsolatát nagybátyámmal, és abban sem, hogy a párom ilyet mondott anyámnak a telefonba. Sőt, ennek még örültem is, mert jó volt ezt hallani. Ebből nagy baj lesz, ha elterjed a családban? És én tényleg nagy hibát követek el ezzel a kapcsolattal, ahogy anyám mondja?

2014. okt. 20. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem nincs ebből semmi gond, nem is erkölcstelen. Végülis családban marad.
2014. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vicces lesz nalatok a karacsonyi ebed! :-)

Mindenesetre a sexualis eletetek kettotokre tartozik, nem anyudra, ez primitiv dolog volt a notol!

2014. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Azt tényleg osotbaság volt mondania, hogy jó vagy az ágyban. Elég, ha neked mondja.

A többiben viszont nem találok kivetni valót. Normális esetben a nagybátyád sem orrolhat meg rád emiatt.

Az esetleg elképzelhető, hogy családi összejöveteleken kellemetlen, ha ti is és nagybátyátok is ott lenne. Ez függ attól is, hogy az a válás mennyire zajlott kulturáltan.

2014. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi köztetek a korkülönbség?

Nem lehet,hogy az a gond?

2014. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Igen, fontos h mennyi az annyi?

Mert lehet 21 évesen nem kellene összegabalyodnod ennyire egy 40 éves nővel.

2014. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lejáratod a korosztályodat. Nem az a nagy probléma, hogy a nagybátyád exfeleségével vagy, aki anyádnak azzal indokolja, miért téged, a 21 éves érett férfit választott, mert jó vagy az ágyban.. Az a baj, hogy szerinted ez nem baj. Ha a te igényszinted itt húzódik, légy boldog, a zsák megtalálta a foltját. Becsüljétek meg egymást, mert kevés ember mozog ezen a szinten, barátokat, támogató családtagokat nem fogtok találni, ez mindenkinek gáz, csak nektek nem. Persze te még felnőhetsz, de a nő..? Szánalmas és undorító.
2014. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a magyar divat...:((( minnél rosszabb, annál jobb...
2014. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van 1 mondás, ami így szól "házinyúlra nem lövünk." Te éretlen vagy de a nő, a nagynénéd, vagyis az anyád korabeli. A család biztos kitagad, a nagybátyád meg meg fog ölni. Ha tiszteled a nagybátyád ilyet nem csinálsz.Lehet hogy egyes családoknál divat ez, de hs van benned tartás akkor ilyet nem csinálsz. A nő is szégyelheti magát.
2014. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Sz*rd le őket, légy boldog a nővel. Ha mindig csak a mások érdekeit nézed, akkor jobb, ha egy kiégett apácával jössz össze...
2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!