Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretem a páromat, de nem...

Szeretem a páromat, de nem tudok a rokonaival együtt élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósékkal lakunk egy hàzban, ezt a helyzetet màr kezdtemmegszokni, de most odaköltözött a pàrom keresztlànya a csalàdjàval. Én màr két napja nem voltam otthon és most reggel tudtam meg ezt a "szörnyű" hìrt. Hiàba vagyok terhes ìgy màr semmi kedvem hazamenni a pàromhoz. Mit tegyek?
2015. aug. 2. 07:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez most nekem sem világos. Ha nincs pénzetek külön költözni, akkor honnan lesz pelenkára? Tápszerre? Babaágyra? Hogy csak azokat soroljam amik első körben kellhetnek.


Ilyenkor remélem hogy kaptatok egy fülest miszerint jövőhéten megnyeritek a lottót, erre az esetre azt javaslom, hogy még egy kicsit tarts ki. Ha nem így van, akkor előbb kellett volna gondolkodni és utána gyereket vállalni.

2015. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!