Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek milyen a viszonyotok a...

Nektek milyen a viszonyotok a sógornőtökkel?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban azokra a sógornőkre vonatkozik, akik a párotok családjában vannak.

Tehát arra lennék kíváncsi, kinek milyen a viszonya pl. a párja lánytestvérével (ha van) vagy pedig a párja fiútestvérének barátnőjével/feleségével?



2015. aug. 16. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Most éppen egy éve nem beszéltünk egymással... Egy pénzéhes munkakerülő nőszemély:(
2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
A férjemnek két húga van. A kisebb az sokkal simulékonyabb, érzelmesebb, vele nagyon jól kijövök. A nagyobbal nehezebb egy kicsit, sosem volt konfliktusunk, de ő teljesen más. Próbáltam hozzá közelebb kerülni, de nem lehet. Legutoljára is úgy köszönt el tőlem, mint egy idegentől, az kicsit rosszul is esett. De facebookon, írásban valahogy kedvesebb.
2015. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
férjem nővérével teljesen baráti a viszonyunk , jól kijövünk. Fiútestvérének a feleségével viszont több mint 2 éve nem tárgyaluk egy magát felsőbbrendűnek képzelő buta nő.
2015. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jol kijovunk :)
2015. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3 sógornőm van.

Az egyik a férjem nővére. Vele nem vagyunk beszélő viszonyban sem. Nem tartjuk a kapcsolatot vele, mert ha tehetné teljesen kizsigerelne minket. Annyira pénzéhes, hogy azt hiszi neki a saját lakásunkhoz is joga van, mert mi nemélünk benne, csak üresen áll. Engem sosem fogadott el, mert évekkel ezelőtt a felnőtt fia pár napra szállást kért amiből majdnem 1 év lett. 1 évig nálunk lakott, evett, ivott, és semmibe nem szállt be,sőt a barátnőit is felhozta mintha saját otthona lenne. A férjem kidobta, de a nővére azt hiszi én voltam. Azóta nyíltan ellenséges lenne ha tartanánk a kapcsolatot.

A másik két sógornőm a férjem 2 fiú testvérének a feleségei. Mindkettővel elvagyok bár az idősebb sógornőt jobban kedvelem, mert csupa szív asszony. A másikkal is elvagyok amikor nagy ritkán összefutunk

2015. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Elég jó. Külföldön élnek, mi magunktól nagyon nagyon ritkán beszélünk, viszont ha elmegyünk meglátogatni őket, vagy ők minket, akkor nagyon jókat tudunk beszélgetni, kedveljük, szeretjük egymást.


Valahogy a fb-s, emailes beszélgetésekre nincs igényünk. Pótoljuk mikor találkozunk. Ugyanez vonatkozik anyósomra is, bár rá azért valamivel gyakrabban írok. Érdeklődni, hogy mi újság vele, hogy van. :)

2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja és a párom bátyjának a feleségéről van szó. #6
2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Semmi extra, ha talalkozunk beszelgetunk, elvagyunk, de ugy különösebben nem keressuk egymást.(ferjem testverenek a párja)
2015. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak egy sógornő-jelöltem van, a párom testvérének a barátnője. Kedves, szelid lány, bár nekem szinte a szöges ellentétem természetét tekintve. Egy valamiben egyezik kb a véleményünk, hogy mindketten fontosnak tartottuk a továbbtanulást és jó eredményekkel végeztünk az egyetemen is, de semmi több, erről meg nem lehet annyira sokat beszélgetni. Ő szegény, de nagy családból jött, én gazdagabb, de szűk családból és ez az egész életvitelünkre, felfogásunkra rányomja a bélyegét (sajnos az anyósjelöltékhez inkább az ő stílusa áll közelebb). Túl sok témánk nincs, ezért csak felszínesen beszélgetünk, már ha találkozunk évente 1x vagy 2x. Nincs vele gondom, csak nagyon mások vagyunk, ennyi.
2015. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A párom lánytestvérével nagyon sokáig jóban voltunk,majdhogynem legjobb barátok voltunk,de egy ideje nem beszélünk mert nagyon gyerekes a felfogása,gondolkozása.. Minden kis dologért úgy meg tud sértődni mint egy óvódás,most is miatta nem beszélünk hetek óta de engem nem sűrűn érdekel. A párom fiútestvérének a felesége nagyon aranyos,jókat beszélgetek vele ha összefutunk.. :)
2015. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!