Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Összevesszek vele vagy neki...

Összevesszek vele vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés
Sógorom (feleségem bátyja) összeköltözött a menyasszonyával. Elmentünk segíteni ezt azt összeszerelni. Kellett nekem egy papír, amire rá akartam írni a lemért adatokat, ezért elkezdtem keresni. Megláttam az alsó polcon egy félig teleírt papírt, felkaptam, gondoltam levágom az alját, elkezdtem olvasni, sógornőm meg odaugrott, hogy azt ne...az titok. Adott egy másik papírt, de később megtudtam, hogy a hátam mögött mondta sógoromnak, hogy beszéljen velem, hogy ne vegyek csak úgy el akármit, ha papír kell kérjek. Most szerintetek ez akkora parasztság volt, hogy ki kell beszélni a hátam mögött, vagy neki van igaza?

2015. szept. 24. 15:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Szard le! Ebből most te csinálsz problémát, pedig nem az. Engedd el ezt a dolgot.Békesség!
2015. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Más cuccai között turkáltál, és olyan papírhoz nyúltál, amihez nem volt közöd.


Ha ezt így végiggondolod, te is rájössz, hogy igaza van.


Én inkább elnézést kérnék és elmondanám, hogy semmi rossz szándék nem vezérelt.

2015. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Neki van igaza. Mások leveleit, irományait kérdezés nélkül nem olvasgatjuk, nem daraboljuk szét. Ez tényleg udvariatlanság, lehet, semmi közöd ahhoz, ami oda volt írva.

Ha valamit fel akarunk írni, kérünk egy papírt.

2015. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Ezen nem kellene úgy fennakadnod. Biztos valamilyen hivatalos irat, vagy valami pénzügyi elszámolás, vagy bármi olyan papír volt, amit az ember nem szokott kitenni a faliújságra. Nem akarta, hogy megnézd, ennyi.

Nyilván nem direkt turkáltál, de úgy tűnik érzékeny pontot érintettél. Ezen kár összeveszni.

2015. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Neki volt igaza. De nem olyan nagy ügy az egész.
2015. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 gnoomage ***** válasza:
8%
Szerintem meg pont parasztság volt tőle. Te szereltél náluk cuccokat, gondolom ingyen. Te akartál jót, erre ő beszél ki más háta mögött. Valamiért nálunk sose volt ilyen, hogy jaj, az egy szuper titkos lap! :O
2015. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem otthon vagy akkor alap, hogy megkerdezed, erre talalsz valami papirt vagy kersz egyet nem csak ugy elveszel valahonnan, foleg ha irva van ra. Gyerekek szoktak csak ugy megfogni, elvenni dolgokat.
2015. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem volt hivatalos papír. A4es vonalas papír volt, tollal volt írva, valami listaféleség lehetett, nem valami államtitok :D
2015. szept. 24. 16:20
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Egyebkent fura a kerdes. :) ha most azt irjuk, hogy, igen, vessz ossze vele, akkor mesz es osszeveszel vele?
2015. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
6-os, igen ingyen mentem segíteni, de azért ezt eszemben sem lenne felhántorgatni!!! Az a minimum, hisz tőlük rengeteg dolgot kapunk ingyen, ez igazán semmi! Még így is én tartozok neki! Egyébként a feleségem is neki ad igazat, meg utálja ha ott vagyunk én úgy járok kelek mintha otthon lennék, én bemegyek a hálóba is kérdés nélkül :D én ilyen vagyok, nekem eszembe se jut, hogy ezzel valami illetlent csinálok.
2015. szept. 24. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!