Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnátok ha ezt mondaná...

Mit szólnátok ha ezt mondaná nektek a sógorotok?

Figyelt kérdés

Párommal 9 éve vagyunk együtt, 3 éve sajnos távkapcsolatban, ami náluk azt jelenti ha én beszélgetek egy ellenkező nemű ismerőssel hogy már rögtön kavarok vele.



2 hete körülbelül 2 kora esti időpontban a lakásunk előtt egy férfi autójában ültem, régóta ismerem nincs közöttünk semmi sem, nem is volt nem is lesz, és ekkor arra jött a sógorom,ma voltam lent párom szüleinél és a testvére (14 éves kisfiú) és a fejemhez vágta hogy biztos csalom a páromat.

Közöltem hogy akkor nem a nyílt utcán a házunk előtt fogok BESZÉLGETNI HANEM BEHÍVOM MAGAMHOZ, mivel egyedül élek nincs zavaró tényező.


Komolyan mondom elegem van a rossz indulatú emberekből.


2015. okt. 24. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelődni akart, de nem tudja, hogy a viccet is át kell gondolni előtte.
2015. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem jó, ha valaki ennyire betegesen féltékeny.

Viszont elég fura, hogy autóban beszélgetsz egy férfival.

Én nem szoktam beülni más férfiak autójába. Na meg nem is az a legmegfelelőbb hely egy beszélgetésre. Szerintem elég félreérthető.

2015. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen de kéthete rettentő hideg volt, és akkor nagyon beteg voltam.
2015. okt. 24. 13:18
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Aki beteg és rosszul van, az befekszik otthon az ágyba, nem egy kocsiban ül a ház előtt .)
2015. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Bakker, engem is hozott már haza kolléga szakadó esőben, és igen, beszéltünk pár szót az autóban, mert nem csak taxiszolgálatnak tekintem, hanem egy embernek, aki segített nekem és hálás vagyok neki. Ettől még nem vagyok hűtlen, szóval most nehogy már a kérdező legyen a bűnös, amiért beült egy férfi autójába.


Én a helyedben a páromnak sürgősen elmesélném, mi történt, mert még eljut hozzá valahogy a sztori.

2015. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Ha hazavisz egy kolléga, akkor a melóhelyen tudtok beszélgetni, vagy beültök valahova egy kávéra.
2015. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Azt szólnám, hogy erről egyedül a férjemnek vagyok köteles beszámolni.

A hozzászólóknak meg annyit, hogy 3 év alatt ha valaki el tud kerülni minden körülmények között legalább egy olyan szitut, amit ne lehetne kiforgatni, akkor az hazudik és nézzen magába.

2015. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

En a helyedben kerülnem a felreerthetö szituaciokat.


Ha, nem is akartal semmit attol a ferfitöl, akinek az autojaban ültel, ö viszont lehet, .... (???) Tudja, hogy nincs ferfi a közeledben, igy probalkozik. Elkepzelhetö, hogy nem veszed az 'adását', a jeleit, mert te egy hazassagon kivüli kapcsolatra nem is gondolsz. A ferfiak csak ilyenek.

En nem hiszek egy nö-ferfi közötti baratsagban.

2015. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
De könyörgök, valaki mondja már el, hogy miért kell egyáltalán barátság vagy bármi más ahhoz, hogy egyszer hazavigyen egy kolléga???
2015. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Engem is hazahozott már kolléga, a férjemet is, na bumm.


De nyilván a sógorod nem jár arra naponta, pont amikor hazamész, de hogy kettőből kétszer is valaki kocsijában ücsörögsz... mert azt írtad, 2 kora esti időpontban. Tehát nem egyszer látott vele.

2015. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!