Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit szólnátok hozzá?

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Facebookon meg ismerkedtem egy (valószínű) rokonommal, még rakosgatjuk a darabkákat, hogy össze álljon a kép, hogy pontosan, hogyan és kiről rokonom, de valószínű, hogy nekem nagyszülői vagy dédszülői ágon. Az biztos, hogy a vezeték nevünk ugyan az és elég ritka név, aki nem családbeli mást még nem is hallottam ezzel a névvel.

És akkor, hogy megy ez az egymásra találás, ismerkedős dolog és kiderülne, hogy látnok meg médium meg mit tudom én mi a kutya töke nem. Egyébként én nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban és hidegen is hagy, de furcsa nekem. Én 19/F vagyok ő pedig valószínű negyven feletti nő.

Ti mit szólnátok ehhez? Vagy mit tennétek egy ilyen helyzetben?


2015. okt. 17. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Megismerkednek vele az erdekesseg kedveert, de nem hagynam h ilyenekkel farasszon.
2015. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyesen: megismerkedtem, összeálljon, vezetéknevünk, ugyanaz


Nem egészen értem a kérdést. Ő mondja magáról, hogy látnok?

Ő keresett meg téged?

Azt tudtad, hogy a fészbukon olyann évvel regisztrálsz, amilyennel akarsz? Ezt csak azért írom, mert lehet, hogy valami csaló próbál behálózni, szóval légy óvatos!

2015. okt. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a javítást!:)


Igen, ő keresett meg és ő állítja magáról, de van weboldala is meg vannak "hívei", vagy nem tudom, hogy mondjam, szóval olyanok akiknek már "segített"...

Köszi az eddigi válaszokat!

2015. okt. 18. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Figyelj, ezek alapján szerintem tényleg valami csaló. Vigyázz vele!

2015. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!