Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokabátyámnak mennyi joga...

Az unokabátyámnak mennyi joga van beleszólni a dolgaimba? Bunkóság volt visszaszólni neki?

Figyelt kérdés
Bár koözel lakok a sulimhoz, meg jó a közlekedés is (húsz perc oda ugyanannyi vissza, fél óránként járnak a buszok), ennek ellenére kollégista vagyok. A szüleim se bánták, mert -mint mondták- így azért csak közösségben vagyok, meg kicsit önállóbb vagyok. Az unokabátyám is odajár, de ő nem kollégista, másik városban lakik olyan 70 km-re, mindig beszólogat, hogy minek vagyok kollégista, meg ő biztos nem lenne, mert az ő f**át ne nézegesse senki. Mindig azzal jön, hogy majd szól a szüleinek, hogy majd beszéljenek az én szüleimmel, hogy ne legyek kollégista. Állandóan beszólogat, hogy nálunk a lánykollégiumban hogy megy a "dolog" a tusolóban. A végén olyat találtam mondani, hogy attól, hogy ő be*ari gyáva alak, mert csak a szája nagy attól más még nem biztos, hogy az. Meg mi biztosítja arról, hogy hazafele menet nem kapja el egy "olyan" alak. Erre megsértődött és kijelentette, hogy egy bunkó liba vagyok.

2015. nov. 10. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze hozzá! Ne is hagyd magad. Mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Te koleszos, ő bejárós. Ennyi. :)
2015. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 szántóvető ***** válasza:
87%

először azt hittem fiú vagy,csak a végére derült ki hogy mégsem :)

jól tetted hogy visszaszóltál,ne is foglalkozz vele.

2015. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmi köze hozzá, bár én sem lennék kollégista, főleg ha 20 perc alatt beérnék a suliba.
2015. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves szántóvető kiírná még egyszer a választ? Mert kék kezet nyomtam és zöldet akartam. Azért vagyok kollégista, mert a szüleim ragaszkodtak hozzá, ugyanis egy elkényeztetett kis liba voltam, aki mindenkitől félt. Itt a kollégiumban meg ugye nem hívhatom mindig a szüleimet ha bántanak, meg kellett tanulnom visszaszólni. Szóval nem lett hátrány hogy kóteros vagyok.
2015. nov. 10. 09:23
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Ez nylatok olyan mint egy bori? Mert magyon kemenykedsz. Amugy neked volt igazad, unokabatyad egy nyomorek.
2015. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Keménykedek? Nem értem hogy most mi ebben a keménykedés
2015. nov. 10. 09:40
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igazad van, ne is hagyd a beszólogatásokat szó nélkül, mert a fejedre nőnek az ilyenek.
2015. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

"mindig beszólogat, hogy minek vagyok kollégista, meg ő biztos nem lenne, mert az ő f**át ne nézegesse senki"


Nem mondtad neki, hogy a te farkadat aztán nézegetheti bárki, főleg, hogy neked nincs is? :-)


Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor amikor megint felhozza a témát, simán csak megmondanám, hogy nekem szerencsére bejön a kolesz (esetleg elmondanám, hogy milyen előnyei vannak), ha ő meg szívesebben bejárós olyan messziről is, akkor tök jó az is, így mind a ketten jól jártunk.


Ha meg azzal jönne, hogy "majd szól a szüleinek, hogy majd beszéljenek az én szüleimmel, hogy ne legyek kollégista", akkor mondanám, hogy rendben, beszéljen velük.

2015. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

A kóteros kicsit mást jelent. Inkább koleszos.


Először azt írod a szüleid sem bánták, azt sugallod mintha te akartad volna, aztán viszont azt írod, hogy a szüleid ragaszkodtak hozzá.


Az unokabátyádnak valami fixa ideája lehet, hogy ennyire lefoglalja az, hogy te kollégista vagy-e vagy sem.

2015. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen úgy írtam, úgy akartam írni hogy a szüleim nem bánták meg, de én se, így volna a helyes. A kóter kifejezést meg az egyik szobatársam szokta mondani. Neki muszáj kollégiumban laknia, mert nagyon messze lakik (két óra oda és ugyanannyi vissza az út) de ő nehezen tűri a "bezártságot" meg hogy parancsolgassanak neki.
2015. nov. 10. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!