Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy úgy érezte nagyobb pech nem is lehetett volna ( ha ezt lehet így nevezni )? Nem tudom mit csináljak. (Bővebben)

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja kezdődött. Akkor meghalt egy barátom, mert elütötték. Azután 3 héttel a nagyim és utána egy hónappal a nagypapám. Nagyon szerettem őket és borzasztóan hiányoznak, de semmit nem tudok tenni. Mostanában még inni is alig tudok, egyszerűen nincs hozzá kedvem. Na mindegy légyszi ne írjátok, hogy sajnáltatom magam meg ilyenek, csak ti mit csinálnátok?

2015. dec. 7. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" a párom halt meg, nehéz időszak volt. Ami segített az a sok sport- kényszeríettem rá magam, állandó elfoglaltság, új dolgok tanulása, társaságba járás, új barátok keresése és egy pszichológus- ő segített a legkevesebbet, pedig vagy 4-et próbáltam.

(Eleinte nyugtató, alkohol és ezek kombinációja, de ezt nem lehetett sokáig, mert nem vezetett sehova, meg nem akartam tönkretenni magam, meg főlem a családomat-szóval kb 2-3 hétig).

Mostanra velem minden rendben, sok kitartást neked, nekem azt mondták, éljem túl, egyik napot a másik után, nem kell hosszú távra gondolkodni. Napról-napra egyre jobb lesz, mégha eleinte hihetelen is.

2015. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Nekem 5 honap különbséggel haltak meg a nagyszüleim. Nagyon rossz volt, elhiszem hogy neked is nagyon rossz. Nem tudsz sajnos mit csinálni, csak elfogadni, felfogni hogy mi történt az viszont nem egy két hét lesz.

Normális ember nem fogja azt gondolni hogy sajnáltatod magad, érthető a fájdalmad, aki beszól az elbújhat a ....

2015. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!