Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy gaz ha beleszerettem...

Nagy gaz ha beleszerettem unokatesomba? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Na szoval az a helyzet, hogy eddig alig talalkoztunk, mivel ok Nemetorszagban elnek, de julius ota mi is itt elunk es azota tobbet talalkozunk. Mivel itt szuletett magyarul csak keveset beszel, de en beszelek nemetul...a lenyeg az, hogy ejjel nappal csak ra tudok gondolni, total beleszerettem...a multkor megolelt, pedig azelott sosem csinalt ilyet...meg regen szegyenlos volt, viszont legutoljara mikor naluk voltunk egy szal alsogatyaban maszkalt elottem es egyfolytaban engem nezett...szerintetek mit tegyek? Beleszerettem, de megis csak az unokatesom...amugy o 16, en 15

(Bocsi, hogy nemirtam ekezetet, de nemet a billentyuzetem)



2015. dec. 31. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
a legtöbb országban nem tiltott az uncsitesók kapcsolata. ez legfeljebb olyan gondokat hozhat fel hogy mégis csak rokon.
2016. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Meg annyi, hogy mikor ragondolok (tehat szinte mindig) erzem a "pillangokat" a hasamban

2016. jan. 1. 13:40
 13/17 anonim ***** válasza:
nem lehet mivel kint éltek így nincs sok ismerös vagy barát körülötted és aki a legközelebb áll hozzád ezért érzed ezt plusz a hormonok?!
2016. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

00:17

Eleg sok baratom van itt kint is es nem erzem magam rosszul...de igy sem talalkozunk olyan surun szoval nemhiszem h emiatt...de koszi :)

2016. febr. 16. 15:50
 15/17 anonim ***** válasza:

nem egy ilyen kérdés van, sokan táplálnak plátói érzelmeket un.teso iránt

majd lesz min röhögni felnőve

2016. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd el mullik uncsi tesom is egyszer megjegyezte ,ha nem lennénk rokonok ö jára vellem és ez kb. 13-15 évesen lehetett. Azota nekem is férjem van neki is felesége "de nem én " :)
2016. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, krvára nagy gáz :D Nem veszed észre magad? Az unokatestvéred.. ez undorító. Olyan, mintha az apáddal, vagy az anyáddal járnál :D
2016. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!