Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukám már 5 hónapja depressz...

Skadowsk kérdése:

Anyukám már 5 hónapja depressziós kezdett felépülni de a mamám testvére felhívta és visszaesett mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már tényleg láttuk az alagút végét mikor egy este felhivta a mamám testvére és visszaesett én pedig olyan ideges lettem hogy sírógörcseim lettek annyira megbántott ezzel. Anyukám pedig ugyanugy depressziós.Elvileg részeg volt de mégis nagyon megbántotta anyámat apámat és engem is.
2014. dec. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha iszik is ráadásul, az nemcsak depresszió, sokkal több annál. Mi váltotta ki? Lehet, hogy 5 hónapja is a testvére miatt lett ilyen? Azt ki kellene tiltani a család köezléből.
2014. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mesélj egy kicsit jobban s történtekról. Mi a baj a mamád testvérével?
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a mama testvére az a nagymama testvére, nem az anyukáé. és ő volt részeg, nem az anyuka. nekem így jött le
2014. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mamám testvére volt a részeg anyám nem nyulna italhoz. De a mamám testvére egy depressziós részeges nő nem is értem minek hivja fel
2015. jan. 2. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!