Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az baj ha 2x jöttem össze a...

Az baj ha 2x jöttem össze a saját masodunokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Nyáron is együtt voltunk csak kiderült h jarunk es ezert szakitattunk kellet mert a szuleim nem hagytak h egyutt legyunk es most megint osszejottunk 4 honap utan es nem akarjuk h megint kideruljon :)

Azert is tiltottak minket mert kiderult h lefekudtunk egymassal...:/



#n u
2016. jan. 14. 07:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A törvény nem tiltja gyereket csinálni nem igazán jó ötlet.

Ha csúnya szakítással végződik, akkor is a rokonod marad, ezt szokták úgy összefoglalni; "Házinyúlra nem lövünk"

2016. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kései Sirató ***** válasza:
49%

Össze is házasodtatok, törvény csak a testvérek és első unokatestvérek házasságát tiltja.

Vannak veszélyei, ha van közös őstől származó betegségetek (ill hajlam, pl. cukorbetegség, magas vérnyomás) , a gyereketeknél ez fokozottan fog jelentkezni. Egyébként van ilyen ismerősöm, ott szerencsére mindenki makkegészésges, pedig már idősek - szóval a veszély csak potenciálisan áll fenn.

2016. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kései Sirató ***** válasza:
össze is házasodhattok - ezt akartam az előbb írni
2016. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De mi nem akarunk osszehazasodni meg fiatalok vagyunk :)
2016. jan. 14. 08:40
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Baj ! Igen , nagy baj ha az unoka testvéreddel létesítesz szexuális kapcsolatot!
2016. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Az betegség ha a rokonoddal jársz. Pláne ha le is fekszel vele.
2016. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem baj! Nálunk a rokonságban van olyan, aki a saját másodunokatesóját vette el, ez 30 évevvel ezelött történt. Annak idején voltak genetikusnál, aki azt mondta, a másodunokatestvérség már nem vérrokonság. Azóta van 3 egészséges gyerekük és egy egészséges unokájuk.

Te világosan megírtad: szó sincs házasságról.Akkor mire fel az a nagy tiltás? Azt csináljátok ami nektek jó és másnak nem ártotok vele. Ne feledd: minden csoda 3 napig tart, aztán leszállnak rólatok... Hány évesek vagytok?

2016. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

ha titeket nem zavar, akkor miért ne? majd ha komolyra fordul a kapcsolat és mondjuk gyerekeket akartok, akkor genetikushoz fordultok, ő majd rendesen felméri,hogy lehet -e gond.

de ha szeretitek egymást és nem bizarr nektek, akkor nem látom okát,hogy szakítsatok. nyilván te is tudod,hogy ha szétmentek a családi események kínosak lesznek,hogyha ő is ott van..

de másodunokatesó nem olyan közeli, én pl 2-őt ismerek, pedig sokkal több van nekem .

amúgy nem tudom hány évesek vagytok, de a szülők nem igazán tilthatnak meg ilyesmit.ha meg is tiltják, ahogy ismerem a fiatal generációt, gond nélkül ki lesznek cselezve.

2016. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Jogilag abszolút nem (első unokatestvérek is házasodhatnak), a magyar közerkölcs első unokatesók kavarását elítéli, de európai uralkodócsaládokban, arisztokratáknál vagy arab országokban széles körben gyakori, hogy első unokatestvérek házasodnak.
2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

5-6-os: SZövegértés?

MÁSOD unokatestvérek. Tehát valamelyik nagyszülő testvérének unokája. A szülő unokatestvérének gyereke.


Azért ez annyira nem közeli rokon.


Nyugodtan legetek együtt, ha akartok.

2016. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!