Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apámnak a féltesójának a...

Apámnak a féltesójának a lánya mi nekem, vérfertőzés lenne?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az lenne. A féltesó annyi, hogy csak az egyik szülő közös, tehát a vérvonal félig akkor is megvan. Így ő neked akárhogy nézzük rendes unokatestvéred. Keress mást...
2016. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Törvény szerint nem, sőt megengedi normál unokatestvérek házasságát is.
2016. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Minimum rezeg a léc, ha megengedett, akkor sem tanácsos, túl közeli rokon. Én elfelejteném, az tuti.
2016. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha csak sexre gondolsz , ok de felesegnek nem ajanlom , bar mukodhet is .
2016. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Fél-unokatestvér. A helyedben járnék vele, hogy ne érezd úgy, hogy kihagysz valamit az életben, de gyereket nem vállalnék be, legfeljebb genetikai vizsgálat után
2016. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik legnagyobb hülyeség olyannal járni, akivel sűrűn kell találkoznod. (Pl.: osztálytárs, rokon, stb) Szakítás után nagyon kényelmetlen dolog naponta szembesülni az illetővel.
2016. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy törvényileg megengedett-e, de alapvetően elég gáz. Ha esetleg komolyabbra fordulna, és gyereketek lenne, akkor magasabb az esély arra, hogy beteg lesz. Annyi lány van, szerintem válassz mást...
2016. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Úgy tudom, első unokatestvérek között 96% az esély egészséges kisbabára, a törvény is megengedi, szóval nem. :)
2016. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Másod unokatestvér talán - de mindenképpen vérrokon.


Szerintem semmiképp nem éri meg. Gondolj arra, hogy ha vége, netán egy komolyabb összeveszéssel fejezitek be, akkor milyen kellemetlen, hogy ott marad a családban és találkozni és jópofizni kell vele.

2016. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha zsidó család vagytok, ott általánosan jellemző az unokatestvér házasság. De amúgy igen, vérrokonod az illető.


Viszont a legvalószínűbb, hogy csak kellenél a huginak önbizalom tréningelni, úgysem akar tőled többet, és annyit igazán megtehetsz a kedvéért :)

2016. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!