Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 60 évesen 30 éves nőt feleségü...

60 évesen 30 éves nőt feleségül venni?

Figyelt kérdés
Rokonunk 60 éves sose volt nős. Most bejlentette nősül 30 éves szupermodell kinézetű lánnyal aki nem dolgozik. Aggódnunk kéne? Nem gazdag a rokon, de azért havi 500 e a jövedelme háza lakasa megtakarítása van.
2016. jan. 17. 12:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
31%
igen
2016. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Igazából sok közötök nincs hozzá, felnőtt ember. Esetleg beszélgessetek el vele, hogy nehogy átvágják a palánkon, de valószínű azon megsértődne. A pénzét mindenki arra költi, annak adja akinek akarja.
2016. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
15%
Igen, az infarktus végett.
2016. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljuk le? Sztem nem lehet tök boldog kivirult és csak az esküvoről tud beszélni a csaj meg csak mosolyogva ül mellette és rebegteti a pilláit.
2016. jan. 17. 12:52
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Minek akarnátok egyáltalán lebeszélni? Inkább örüljetek, hoyg boldog!
2016. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
41%

Házasság előtt szerzett vagyon különvagyonnak számít, illetve halál esetén nem a feleség örököl hanem a gyerekek, a feleség haszonélvezeti jogot kap, nem lehet eladni a lakást. Ez akkor áll fent ha nincs végrendelet.

Természetesen írhat olyan végrendeletet hogy mindent a nőcike kap.

2016. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
Hát keress neki jobbat, vagy ne szólj bele szerintem.
2016. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Eddig támogatta a keresztgyerekeit. Gondolom innentől nem fogja.. A testvére is aggódik mi lesz meg ugye ő is félti a pénzt mert eddig arról olt szó a keresztgyerekek örökölnek. Meg havi 100 at adott nekik. Most me arrol szol a fama hogy gyereket akarnak!!! Köpni nyelni nem tudtunk. Mondjuk engem nem érint annyira de a gyerekek anyja nekem panaszkodik. De megdöbbenve én is megvagyok. Esküvőre hivatalos vagyok mint unokatestvér
2016. jan. 17. 12:55
 9/42 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekei ( még) így az asszony a szupermodellke örökölne mindent
2016. jan. 17. 12:56
 10/42 anonim ***** válasza:
99%

Nehogy már azért ne nösülhessen meg, mert a keresztgyerekek szüleinek kevesebb jut esetleg!!!!


Eddig se lett volna kötelessége öket pénzelni, mégha ök ki is használták a férfit.


A saját vagyonával egyébként is azt csinál, amit akar, és minden joga megvan arra, hoyg boldog legyen.

2016. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!