Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy ffi és 1 nő, akik...

Van egy ffi és 1 nő, akik együtt voltak egy ideig. Aztán külön váltak, lett mindegyiküknek külön gyereke. Később a gyerekeik összejöttek, de a szüleik is újra összejönnének. Ez mennyire zavarna titeket, a helyükben?

Figyelt kérdés

Aztán később kiderül, hogy amíg a szülők együtt voltak, lett egy közös gyerekük, akit a nő elutazásakor adoptált, így az apa se tudott róla. Milyen az, ha a szülők is, és a gyerekeik is együtt vannak? Végülis nem féltestvérek, csak ugye az titkos gyerek mind2 fiatalnak féltestvére.


Ez egy sorozatban van, gondolom páran felismeritek a történetet, én csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :D


2016. jan. 17. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek, hogy a két fiatal egy pár és a szüleik (korábban nem ismerték egymást és már mindketten egyedül állóak) szintén összejöttek.

Szerintem érdekes és vicces. :)

2016. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik sorozat ez? (bocsi az offért :) )
2016. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gossip girl :)
2016. jan. 17. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Én néztem Gossip girlt, de most nem ugrik be ez a sztori. Elmondod, kikről van szó? :D
2016. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jaaaaa, a Serena meg a Dan?! Jó, hülye vagyok :D

Hát nem tudom mit szólnék, elég kaotikus, meg azért a gossip girl nem is egy átlag hétköznapi ember problémáit dolgozza fel, szóval nem tudom... Nem hiszem, hogy zavarna

2016. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs gond, nem vérszerinti testvérek és nem is testvérként nőttek fel.



!!!SPOILER!!!!!!


A végén már nincsen együtt Lily meg Rufus, tehát megoldódik ez a helyzet.

2016. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a 2. évadban van, de gondoltam hogy nem lesznek sokáig együtt. Egészen tetszik a sorozat, bár néha már azt gondolom, annyira túl van bonyolítva minden, hogy az már kissé túlzás. :D


Egyébként lehet engem se zavarna, bár nem tudom. Azért kissé fura lenne. :D

Lehet nem esne jól, ha utólag kiderül egy ilyesmi történet velem is :D

2016. jan. 17. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Én végignéztem. A kedvencem. :) De ha még csak a második évadnál tartasz a java bonyodalmak, szál összekuszálódások még hátra vannak.:)
2016. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki a közös féltestvér?
2016. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát lily eltitkolt fia, aki ruphustol van, az féltestvére serenának is, és dennek is. Vagy tán tévedek?
2016. jan. 17. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!