Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én keresem a többieket...

Csak én keresem a többieket miért?

Figyelt kérdés
1 éves babám van segitségem soha nem volt de ez csak 3 honapig volt rémes mert napi 4 órát aluttam kolika miatt. Inkább a társaság hiányzik,barátnömék 5 éve a városban laknak ahol mi 3 éve.de ebböl évente kétszer taliztunk mert befásultak mindig mi kerestük öket.ki se mozdulnak,haverokkal elvoltunk de 3- man németbe mentek dolgozni.férjem anyja meghalt apjával testvéreivel semmi kapcsolat.anya németbe van évi kétszer hazajön akkor is kötekedik.tesóm nincs,kuzinom is fél évvel hamarabb szült babát 1 orás ut a faluba leutazom évente de ök nem jönnek,régi barátnöm pestre költözott sokszor hazajött anyjához ugy hogy sose szolt hiába kértem mindig hogy nem kiváncsi én, alig várom hogy lássam és kuzinom,meg férjem tesoi posztoltak ki képet hogy itt voltak a városban és nem szolnak ez rosszul esik,ha bemegyek a városba nekem elsö lenne hogy szolnék tök jo lenne talizni.konkrétan semmi rokon barát,de ilyenek lettek az emberek befásultak miért? Ugy álmodozom nagy rokonságrol haverokrol akikkel hetente összejárnánk...van aki szintén magányos? Hol tudnék ismerkedni hogyan?
2016. jan. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged járj el a picivel baba-mama klubba, tornára, vagy hasonló dolgokra, ott lehet hogy tudnál barátságot kötni. Bár hogy őszinte legyek, én azért elgondolkodnék, hogy van e velem valami baj, ha senki sem kíváncsi rám. De lehet, hogy csak puszta véletlen.
2016. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mert borzalmasan írsz. (Tagolás, nagy betűk, szóköz?)


Most ők azért befásultak, mert nem veled lógnak?

2016. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Babám nagyon sirt a fülembe siettem okostelorol mert nem akartam elölröl kezdeni a hosszu irásom,gondoltam rá hogy velem van baj,de nem vagyok se panaszkodós se kényes se kérkedö,nem beszélek tul sokat de keveset se eleven vok,érdeklödö de nem nyomulós faggatós talán netfüggök az emberek vagy nem tudom.sajnos sok haver messze került..
2016. jan. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!