Jogos a kérésem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 2 hét múlva lesz egy 3 napos fesztivál, de pont akkor menstruálni fogok. Az anyukám nem dolgozik, mert apa eltartja őt, otthon van. Megkértem őt, hogy haza hozna-e 2 nap délelőtt zuhanyozni, stb, de azt mindja, hogy ne kényeskedjek, 3 napot igazán kibírok. Amúgy tényleg nem vagyok kényeskedő típus, szeretek kempingezni, túrázni, nem dől össze a világ, ha letörik a körmöm, de a zuhanyzás, na az kell olyankor. Az út mindössze 25 perc. Ott zuhanyzó nincs, mert ez ilyen kisebb falusi fesztivál. A jegyeket már a saját megkeresett pénzemből megvettem, nem szeretném azért kihagyni a fesztivált, mert meglesz. Ti hazavinnétek a lányotokat, ha ilyen helyzetbe lenne?
2015. aug. 9. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem tudsz egyedül hazamenni? Szerintem teljesen fölösleges fuvarozni téged ide-oda, amárcsak azért is, mert anyukádnak sok idö (minimum 1,5 óra: 2 x 25 perc + a zuhanyzás ideje) és sok pénz (benzinköltség)
2015. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
wc gondolom van, engedsz vizet és megmosakszol a wc-n. Tényleg sok pénz ide oda utazgatni
2015. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem látom be, miért ne mehetnél haza egyedül? Miért kell neked 17 évesen cselédség ahhoz, hogy hazamenj tusolni? Attól, hogy anyukád nem dolgozik, neki is van mit csinálni, házimunka + ha vannak testvéreid, róluk is gondoskodni 24/7. Szerintem nem annyira jogos, kicsit el lehetsz kényeztetve/túlóvva. Az a típus lehetsz, akit 200m- re is atóval visz a családja, és ezt el is várod/ ki is használod.
2015. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyedül hogyan? A buszok arra alíg járnak, jogsim nincs. Hidd el, nem a pénz a gondja. De igazán nem értem, mert egész nyáron nem voltan sehol, jóformán ő beszélt rá erre az egészre. Itthon takarítok, segítek neki, főzök, mosok, vasalok, mindent megcsinálok. És nem 2 héten keresztül szeretném, hogy fuvarozzon, csupán 2 nap.
2015. aug. 9. 13:16
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Te már úgyis elkönyvelted, hogy neked van igazad. Akkor minek a kérdés?
2015. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Mondtad hogy meglesz? Lehet nem érti miert akarod. Egyebkent ha máshogy nem tudod megoldani, vegyél intim törlőkendőt (rossmannban pl van x-epil) es azzal meg tudod legalabb egy kicsit oldani a mosakodast. Ha tampomt hasznalsz akkor amugyse lesz annyira durva, bar én alapból nem mennek olyan helyre ahol Ennyire nincs megoldva a zuhanyzas
2015. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Hogy leszel te nyakig véres? Vagy minek minden tamponcserénél zuhanyozni? Vigyél magaddal nedves törlőkendőt, wc biztos lesz ott. Ha másik pármillió nő képes megoldani, akkor neked is biztos menni fog. Vagy pedig itt az ideje megtanulni.
2015. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyke vagyok. És tényleg nem várom el tőle, hogy mindehova vigye a seggemet, csupán erre a 2 napra kértem meg. Amire eddig engem megkért, tényleg mindent megcsináltam. Megmosakodnék a wcben, de menstruációkor kicsit kellemetlen lenne a wcben mosakodni, meg nem is higiénikus. És még egyszer írom, hogy nem a pénz miatt nem szererne hazahozni, mert én még azt is kifizetném. Konkrétan semmi okot nem mondott a fentieken kívül.
2015. aug. 9. 13:25
 9/26 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy akkor lesz meg.
2015. aug. 9. 13:27
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

használj tampont és legyen nálad sok intimtörlőkendő.

ha betétet használsz akkor megértem hogy kell a zuhanyzás. de tampon esetében a vérrel nem érintkezel .mármint kívülről..szóval szerintem ki lehet bírni.

biztos,hogy nem jár semmi busz arra?

amúgy ha nem akadály a pénz és egész nap otthon vagyok akkor kitelne az időmből,hogy hazahozzalak.

2015. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!