Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az gáz ha a saját unokatestvér...

Az gáz ha a saját unokatestvérét valaki megkívánja? Önöknek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
10 èv utàn , sok sok változàs utàn talalàlkozik kèt unokatestvèr egymàssal , ès megdöbbenten nèznek egymásra , elkezdenek beszèlni a règi idôkröl, aztàn a fiu elkezd bokolgatni a rokon lànynak...de ugyanAkkor a lány veszi a lapot ès tetszik neki, ..... ès tegyük fel,hogy akàr több is lehetne a dologbol mint beszèlgetès , nem pàrkapcsolat hanem csak szex... ez mennyire gàz? :(
2016. jan. 28. 00:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Amiről senki sem tud az meg sem történt. Az hogy mi gáz vagy mi nem gáz azt általában az adott személy dönti el hogy annak érzi -e vagy sem.
2016. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%

Az egyik barátnőm az unokatesójával jött össze. A szüleik nagyon rossz szemmel nézték és az egész család, falu is. Őket nem érdekelte. Összeköltöztek és látszólag boldogok.


A babaprojectben 3 év alatt 7 babájuk ment el. Mindegyik a 12. hét előtt. A lány nem szeretett volna többet próbálkozni egyenlőre, mert nagyon megviselte. A fiú eröltette és kitulajdonította magának a lányt. Többször megerőszakolta. A csaj ekkor döntött úgy, hogy elhagyja, de pasi nem engedte. Fenyegette és megverte. A lány a családja segítségével elmenekült a kapcsolatból.


Később kiderült, azért feküdt rá a pasi annyira a babaprojectre, hogy bebizonyítsa a családnak és mindenkinek, hogy nekik aztán nem lesz zabigyerekük.


Én úgy gondolom hogy ez felelőtlenség! Annyi ember van a világon, annyi érzéssel és lehetőséggel. Miért pont a rokonoddal? Én értem, hogy csak szexet akartok, de mivan ha több lesz? Tilosban járni szeret csak igazán az ember. Szerintem keress mást, mert ebből problémák lesznek és amúgy sem éppen a normális kategória.

2016. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Ha első unokatestvér, akkor nem csak biológiai kockázatot jelent, hanem a jog is ellene szól.
2016. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon gáz. Este szexelünk, reggel meg arról beszélünk, mit veszünk a közös nagyink szülinapjára?
2016. jan. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Araboknál direkt szeretik az ilyen unokatestvér-házasságokat.. költözz oda.
2016. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
87%
Hány évesek vagytok, és mennyire vagytok közeli unokatestvérek? Szerintem ezt azért gondoljátok át...
2016. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%

Hát nemtudom, addig még oké hogy megkívánod, de hogy a tettek mezejére lépsz, és még olyan dolgok is történnek?

Hát én túl elfogadó vagyok ilyen téren, de biológiai kockázat, meg jogi akadályok, közvélemény erről.

Nem tudom mit gondoljak róla, de sok jót nem gondolok róla.

És akkor nem is az hogy mert hogy szerelmes lett (az ellen sokat nem tudsz tenni), hanem hogy csak arra az még bónuszpont.


Szerintem inkább ne. És könnyebb korábban abbahagyni mint később. De TI tudjátok..

2016. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Az embernek 3-5 olyan génja van ami ha két olyan talalkozik akkor halalos recesszív gén ez csak a halalos
2016. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem ismertétek egymást, mint két idegen úgy vagytok, akkor az nem gáz, de ha továbbmentek, az gáz. Nem állatok vagyunk, hogy ne bírjunk magunkkal.
2016. jan. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Gáz, igen.
2016. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!