Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ti családotokban is vannak...

A ti családotokban is vannak 'szakavarók'?

Figyelt kérdés
Testvérek, azok gyerekei, vagy bárki aki közelebbi családtag. Legutóbb pl valamire megkértem az egyik rokont, elvállalta de még arra se volt ideje hogy a részleteket megbeszéljük ezért megkértem a dologra egy másik rokont. A 2. rokon elmondta egy 3.-nak de úgy, hogy az 1. rokonra nem lehet számítani bla bla.. Aztán az 1. rokon nekem magyaráz hogy mekkora izé vagyok hogy azt mondom a 2. rokonnak hogy ők szarok és nem lehet számítani stb rájuk. Hihetetlen. Máshol is van ilyen vagy csak én nyertem meg ennyi hülyét?
2016. febr. 6. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
vannak igen! 17/F
2016. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hajjaj, több is.

Őket igyekszem elkerülni, akkor is ha közeli rokon, szerencsére nem kötelező velük naponta találkozni.

2016. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja bocs az kimaradt, hogy a 3. rokon mondta vissza azt az 1. rokonnak, hogy nem lehet rájuk számítani és már jó nekem a 2. rokon is. :))
2016. febr. 6. 09:26
 4/14 anonim válasza:
70%
Néha előfordul, de nem egészséges :/
2016. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Majdnem minden ember ilyen, szóval jó eséllyel mindenkinek a családjában van ilyen.
2016. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remek! pff
2016. febr. 6. 09:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok családban van mindig legalább egy ilyen személy. Nálunk is van, én kettőre gyanakszom, nekik furcsa bizonyos helyzetekben a viselkedésük.

De tudod ez hogy van: mindenki azt kap amit ad :)

2016. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Unokabátyám volt ilyen, de most már nem sok vizet zavar, nagyon régóta külföldön lakik. Egyébként kedvelem, jóban voltunk mindig, de olyan pletykás, hogy az valami borzasztó, és tényleg szokása volt, hogy mindent visszamond másoknak, általában ferdítve.
2016. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az anyám. Jó szándékú, nem akar kellemetlenségeket másoknak, csak van egy szűrő a fejében, ami valahogy minden bejutó információt furcsa módon átalakít. Alapvetően mindenkinél ferdül valamennyit az információ, de nála extrém módon. Mindehhez hozzájárul még egy jó adag buzgóság és tenni vágyás: katasztrofális kombináció.
2016. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem kérnék meg rokont semmilyen munkára. A legtöbb rokonommal azt beszélem meg milyen idő van.
2016. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!