Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti tudnátok színészkedni...

Ti tudnátok színészkedni ebben az enyhén szólva is gusztustalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és tárgyilagosan leírni miről van szó. 3 hete szültem ikreket. Egy hete férjem nagynénje és az ő 16 éves lánya átjöttek babanézőbe. Szemembe:jaj de fitt vagy,pillanatok alatt olyan leszel mint voltál,örömködés stb. Majd amikor elmentek,önkéntelenül is fültanúja lettem egy beszélgetésnek...Feltartotta valaki nekik a liftet,igy amikor kivittem a szemetet a ledobóba még mindig ott szobrozrak,viszont ők nem vettek észre mert a szemétledobó a lift túloldalán van. Szóval ez ütötte meg a fülemet:

- Lány: Azta! Hogyhogy ekkora gusztustalan dagadt tehén lett ez?!

- Anyja: Fogalmam sincs hogy tudott így elhízni,konkrétan nem ismertem meg,akkora valaga lett mint egy teherautó.

-Lány: Felakasztanám magam,ha így néznék ki!!

- Anyja,nevetve: Nyugi csini vagy,ne is gondolj erre,Jézus ez hogy néz ki mint 2 sertés egybegyúrva!

És így ment konkrétan még vagy 2 percig a lépcsőházban... Megsemmisülve álltam a lépcsőházban,míg hallgattam, eszembe jutott a korábbi hizelgő dumájuk és igazából a gyomrom forgott. .

A lányra valahogy nem is haragszom,életkoránál fogva ebben a társadalomban szocializálódott a Cosmopolitan és egyéb magazinokon, médiumokon ami szerint a nő legyen 48 kg 2 felfújható gumilabdával. Gondolom az ikerterhesség kihordása az ő szemében felér egy wellness üdüléssel... Viszont az anyjára borzasztóan haragszom. És még valami,bár szerintem senkinek nem tartozom elszámolással: igen 20 kg-t híztam mert a 3. trimeszterben terhességi szövődmények léptek fel.

Ezen túlmenően is,kicsit gusztustalannak tartom,ami ma megy,hogy vadidegenek feljogosítva érezzék magukat,hogy mindenféle háttér ismerete nélkül ledisznóznak másokat. Tudom vannak csini-mini anyukák is,akik a 34-36 os farmerjükben jönnek ki szülés után,namármost én nem ez a tipus vagyok.

A 2 nő beszélgetését gusztustalannak érzem,holnap átjönnének ebédre. Ti közös asztalnál végigcsinálnátok egy ebédet így? Mert nekem semmi kedvem,úgy érezném magamat köpöm szemen... Férjemnek nem meséltem még el,de közel állok hozzá,aztán a két "kedves" vendég érkezése előtt majd kimentetem valami ürüggyel magam....


2016. febr. 6. 10:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Én azt csinálnám, hogy ebédre raknék eléjük 2 salátalevelet, majd közölném, hogy véletlenül sem szeretném, ha úgy meghíznának, hogy dagadt tehén legyen belőlük, vagy akkora valaguk legyen, mint egy teherautó. Utána pedig ott hagynám őket a büdös p.csába.
2016. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi. Pont így ahogy az első írja!
2016. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
#1, nagyon is igazad van!!!
2016. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Én nem próbálnék meg kibújni az ebéd alól, és nem is színészkednék! Kerek perec megmondanám nekik, hogy nem kell a szemembe jópofizni, ha 2 perc múlva kibeszélnek. Tudatnám velük, hogy 3 hete szültem, lesz még időm lefogyni, de nekik egy élet is kevés ahhoz, hogy levetkőzzék magukról ezt a gusztustalan rosszindulatúságot!
2016. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
53%
Ez a beszélgetés aztán nagyon életszerű...
2016. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, nekem is ez jutott eszembe. :D Mint egy gagyi nőregény...
2016. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

Az 1. válasza szenzációs! :D


Csak 2 nő tud ilyen szemét lenni egy harmadikkal! Aki szerint ez nem történhet meg,szívesen beültetem a munkahelyemre-csupa nő között dolgozom.

Mennek a szarkavarások,a szemétkedések,még ilyenebbek is.

Na de egy kiszolgáltatott,nemrég szült,valószínűleg hormonváltozás alatt álló nőt így kibeszélni,na ez undorító,ehhez pofa kell!!

2016. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Hány ilyen hasonló történetem van, hogy előttem ment a mézes-mázos jópofizás, utána az álnyaligátorok annyit sem bírtak várni a meghurcolásommal, hogy kimenjenek a hallókörömből. Nem tudom, hogy milyen körökben mozogsz, de hozzá kell szokni ehhez, az emberek ilyenek. De nem azt mondom, hogy futamodj meg, csak, hogy ne gyerekes játszmákkal teremtsd le őket, hidd el, jobban fog nekik az fájni, ha úgy rovod meg őket, mint egy megfontolt felnőtt a rossz gyereket, érezni fogják, hogy te emiatt több vagy náluk.
2016. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk, hanyagolnám őket. Azért nagyon ne húzd fel magad, nem éri meg. Lényeg, te a kicsik és a párod jól legyetek:)

Annó, a nejem szülés után, negyven kilóval lett több. Mi jól meg voltunk/vagyunk, más meg mit mond, nem igazán érdekel. Azért, az ilyen tipusú emberkéket leépítettük:)

2016. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
"I am fat, you are stupid. I can diet..."
2016. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!