Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gusztustalan szerintetek?

Nem gusztustalan szerintetek?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy anyámnak már kb. egy éve szeretője van apám mellett.


Régen mindig nagyon anyáskodó volt, nagyon sokat stresszelt, folyton az volt az érzésem, hogy megfojt az aggodalmával, egy éve viszont teljesen kifordult magából : olyan, mint sokszor el lenne szállva, nem aggodalmaskodik már annyit, valahogy sokkal távolabbnak érzem magamtól.

Ma hazajöttem az egyetemről ( távol vagyok ) és mindössze megölelt és ment is vissza a szobájába, mintha egy átlagos nap lenne.


Apám párszor meg is jegyezte viccesen, hogy " itthon van a lányod, miért nem ülsz vele ? " , de erre persze csak hasonlóan viccesen elengedte a füle mellett. Apám persze nem tud semmit az egészről.


Esküszöm először érzem életemben azt, hogy most már tudom miért távolodnak el a gyerekek a szülőktől. Nekem eddig a szüleim voltak a " leg "-ek az életemben, de most teljesen kiábrándultam belőlük. Azt érzem már egyáltalán nem azok az emberek, akiket én szerettem.


2015. márc. 26. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Érthető az érzésed, mert a gyerek számára a szülő a szent, szinte testiségtől mentes menedék. Aztán később rájön az ember, hogy ők is húsból-vérből valók és ugyanolyan földi vágyaik s cselekedeteik vannak, mint bárki másnak.
2015. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 - Igen, bár nem csak az a durva, hogy megcsalja apámat ( valahogy ez annyira klisé már, hogy nem akadok fenn rajta ), de maga az a tény, hogy a viselkedése is megváltozott.


Az én agyamban is csúnya gondolatokat generál ez, mert mondom ma is, annyira rosszul esett, hogy csak megölelt és egyből a szobájába ment vissza, hogy az ment át a fejemen " persze, jól kifárasztott a szeretőd valószínűleg ".


De már teljesen jogosan gondolom ezeket, hiszen ez maga a valóság. Legalább színészkedhetne egy kicsit, mert ez így nagyon gáz, de ő ezt észre sem veszi.

2015. márc. 26. 20:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni,hogy haragszol anyudra.Tényleg gusztustalan,amit apukád háta mögött művel,nem valami gerinces dolog.
2015. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
és biztos? nem csak pletyka?
2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 - Nem. Saját szememmel láttam az SMS-eket és már túl sokszor. Láttam a szerető üzeneteit anyámnak címezve, láttam anyám üzeneteit neki címezve...szóval a hiba-lehetőség egyenlő zéróval.
2015. márc. 26. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
az sms tartalmát nem láttad...- lehet, hogy csak beszélgetni akar valakivel, aki figyel rá, aki megérti.. nagyon elhanyagoltak szoktak lenni a 40-5o évesek... ne vádaskodj
2015. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Hogy láthattad? Belenéztél anyád telefonjába? Az nem "gusztustalan"? És ha apád is tud az egészről, csak a kényelmes életét nem akarja felborítani?
2015. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 - Te hülye vagy ? Amikor olyan SMS-ek jönnek, hogy " alig várjam ismét karoljalak át " , " szeretlek " , " te kis aranyos " , stb .


#7 - Nem, képzeld el, hogy egyszer filmeztünk és annyira nem tudott figyelni, hogy a nagy tablettáján írta épp az SMS-t és én megláttam. Ha +600-as dioptriájú szemüvegem lett volna, akkor is megláttam volna. Egyszerűen leszakad a pofám már attól is, hogy mennyire nem tudta titokban tartani, hogy legalább ne tudjak róla. Én sem akartam tudni erről, elhiheted.

2015. márc. 26. 20:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Sztem gusztustalanabb a tény...nem az ahogy kiderült. Ha nem lenne relytegetnivalója nem lenne ciki sem hogy lebukott? Őszintén, ha nem titkolsz semmit mi van a telefonodba? Barátokkal, ismerősökkel váltott üzenetek. Munkával kapcsolatos dolgok. És esetleg egy olyan valakihez intézett személyes dolog aki jelent is valamit. Legalábbis egy tisztességes embernél...sajnálom. Sose tennék ilyet, de gondolom egy bocsikával ezt elintézni már nem lehetne.
2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

jól van, kukkoló, ez is, mint annyi más, kamu.

De ha megnyugtat: Gusztustalan.

vagy


te.

2015. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!