Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "gusztustalan...

Szerintetek is "gusztustalan " lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk barátnőmmel, és majdnem hogy össze vesztünk ezen a dolgo. Szóval annyi a történet, hogy én már el váltam, van egy 3,5 éves kisfiam, de még nem tudtuk eladni a lakást ( közös) ezért együtt lakunk még az exemmel, megjegyzem jó a viszonyunk, mindent át beszéltünk mikor úgy döntöttünk hogy vége! Amúgy külföldön dolgozik, tehát 2 hetente van itthon 3 vagy 4 napot, attól függ, hogy jön ki... Barátnőm még férjnél va, de nincsenek meg jól, azt mondta ő válna, de nincs kiút! (szerintem lenne ha tényleg akarná, de ebbe nem megyek bele) A helyzet az, hogy közben én megismerkedtem egy férfivel, akivel úgy néz ki komoly a dolog, eddig nem volt senkim válás után, mert nem is kellett (1 éve váltunk) de ő tényleg érdekel, nagyon jól érzem magam vele! A barátnőmtől azt kaptam, hogy szerinte ez nagyon gáz így hogy még együtt élünk az exel, és hogy ő biztos nem tudná így bántani az ő férjét, ha válnának, de nem tudnának külön menni... Azt hozzá tenném, hogy ide nem is jön fel akivel most alakul a dolog, sőt még a fiam sem látta! Egyenlőre még nem is szeretném! Nekem nagyon rosszul esett, hogy így vélekedik rólam a barátnőm, pedig tudja milyen vagyo,, és hogy miken mentem keresztül! Szerintetek is rossz ez így?

2015. ápr. 6. 13:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
A volt férjed fog vigyázni a gyerekre míg te "jól érzed magad"? Mert akkor igaza van a barátnődnek.
2015. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miért nem az apja? Amúgy ha neki van valakij,akkor is így gondolnád?
2015. ápr. 6. 14:03
 3/32 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mint írtam már nem a férjem...
2015. ápr. 6. 14:06
 4/32 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem elég gáz, igen!

Ha neki lenne valakije és hozzátok hordaná, természetesen úgy is gáz lenne.

2015. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
15%
Az új pasi, meg a régi is biztosan " érdekesen" érzi majd magát.
2015. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
Már értem miért vált el tőled a férjed. Nekem sem kellenél.
2015. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem "gusztustalan".Nem adok igazat a barátnõdnek.A barátnõd honnan tudja,hogy a férjed kivel él és kivel szórakozik;ja rt azt te nem látod?Ismerkedjél csak nyugodtan.Senkinek nem ta
2015. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%

azt mondta ő válna, de nincs kiút! (szerintem lenne ha tényleg akarná, de ebbe nem megyek bele)


Szerintem a ti helyzetetekből is lenne kiút, ha tényleg akarnád, de ebbe nem megyek bele.

2015. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
8%
Míg nem regisztráltam ide, azt hittem hogy ilyen nők csak a mesében léteznek.
2015. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartozol senkinek arról beszámolni,hogy kivel éled az életed!A barátnõd talán szeretne már a helyedben lenni.
2015. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!