Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem kitartottnak...

Az unokatestvérem kitartottnak számít?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem 25 éves egyetemista, párja 32 éves mérnök, elég jól keres, nem gazdagok de rendesen meg tudnak élni. 6 éve vannak együtt, még azelőtt jöttek össze hogy unokatestvérem elkezdte az egyetemet. Ezután együtt költöztek fel Pestre a párja albérletébe amit ő fizet, tehát ingyen lakik ott voltaképpen. Az ételt-italt mindet a barátja fizeti. Nagyon szeretnek vásárolni, mindig szép ruhákban vannak, ezt is mind ő fizeti. Eléggé tudnak élni, mert gyakran járnak moziba, koncertekre, étterembe, wellnes hétvégékre, természetesen fiú pénzéből. Ő hozza-viszi mikor haza jönnek hétvégére (egy városból származnak), tehát buszra, vonatra sem kell költenie, kényelmesen utazhat. Többször voltak nyaralni: minden évben Balaton többször, fesztiválok, voltak már Görögországban, Olaszországban többször, Párizsban, nászútra is valami szuper helyre mennek (nemsokára összeházasodnak). Furcsa is hogy ennyire el van látva mert a vőlegénye sem tűnik iszonyat gazdag embernek, de eléggé szeret költeni rá, úgy tűnik. Igazából akkor kezdtem el ezen gondolkodni amikor és is egyetemre mentem, és látom hogy neki egész más a párja miatt. Nekem nincs senkim aki fizetné ezeket, ő sosem tapasztalta meg milyen úgymond "csóró egyetemistának" lenni. Nem dolgozik suli mellett, tehát semmit nem rak be a közösbe, mindent a férfi fizet, ő pedig gondolom kiélvezi ezt. Nem ezt szokták kitartottnak hívni?
2016. febr. 11. 10:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
38%

Az unokatesod szerencses, mert van egy parja akivel szeretik egymast es mar tervezgetik a jovot es plusz raadas az hogy ha vegez az egyetemmel, mindketten stabil jovot tudnak biztositani a gyerekeiknek.

Egyebkent az hogy nincs meno autoja nem jelent semmit. Valoszinuleg szivesebben koltenek utazasra ami orok emlek marad.

Az egyetem nehez, ha dolgoznia kellene a lanynak sokkal faradtabb lenne, kevesebb idot tudnanak egyutt lenni. A jelen helyzetben azt az eletet elik, ami mindkettejuket boldogga teszi.

Ez szerintem nem igazsagtalansag. Van aki lent, van aki fent, emiatt nem arra kellene haragudni aki jol el.

Meg azert mellekesen megjegyeznem, egy 25 eves no es egy 32 eves ferfi korban idealisak egymasnak. Ezt csak azert irom mert tobbszor is irtad hogy idos a pasas.

Nezd ugy hogy ha te is elvegzed az egyetemet, elmondhatod majd hogy megcsinaltad nehezebb anyagi korulmenyek ellenere.

Egyebkent meg nincs okod panaszra, orulj hogy jarhatsz egyetemre, sokak meg a kozelebe sem jutnak mert nem adatott meg nekik.

2016. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
57%
Korban ideális, ha eltartót keres. Össze nem jöttem volna 25 évesen egy harmincassal :O
2016. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
69%

"Ahogy mondtam, egyáltalán nem irigylem, nem vagyok féltékeny rá. Csak felbosszant az igazságtalanság, hogy egyeseknek milyen jó, másoknak meg nem."


Tényleg? Akkor bosszankodjál légyszíves az éhezőkön, az árvákon, a hajléktalanokon is... hozzájuk képest szerintem neked is nagyon jó, és ez azért igazságtalanság, valljuk be!

Ahelyett, hogy másokkal foglalkoznál, inkább nézzél mélyen magadba!

2016. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy ez új, de egy kapcsolatba nem csak pénzt lehet beleadni. Sőt! Nem attól lesz jó! Sőt, az már régen rossz, ha ki kell számolni, hogy x és y ugyanannyit adjon bele anyagilag, mert különben nem egyenlő felek. A kapcsolatba érzelmeket kell beleadni. "


Na, ez az, amivel a legtöbb nő EGYÁLTALÁN NEM elégszik meg. Az érzelmek. Az, nekik önmagában nagyon kevés. A legtöbb nő számára.

2016. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!