Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Velunk el keresztapam es az...

Velunk el keresztapam es az alabbiakat muveli. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Felarva gyerek volt, az apja mashol lakott, ot pedig mamank nevelte es elegge elkenyesztette. 13 ev korkulonbseg van kozottunk. O az unokatestverem is. Mamank fele hazat rank, felet ra hagyta, am keresztapam csak egy szobaban lakik. Fogyassza a gazt, villanyt stb-t, de rettentoen ritkan es keveset fizet. Magara foz.

Tobb munkahelye volt, de mindegyiket abbahagyta. Volt ahol lopas vagy nem illendo viselkedes miatt rugtak ki. Egy masik gond az is, hogy evek ota lop tolunk, de apa amiutan kiordiototta magat nem tesz semmit ellene, igy pl a nagy konyvtara "megy ossze". Amikor a szoba, amelyben a konyvtar van veletlenul nyitva van, akkor lep akcioba a keresztapam. Szerintem mar tul engedekeny.

Mar mindenkinek elege van ebbol a helyzetbol, de mit tehetunk?

Apa nagyon konnyen megenyhul, igy hiaba szokott a lopasok utan fenyegetozni es a keresztapam nem hallgat a szep szora. A rendorsegnel szerintem nem lenne bizonyitekunk, bar nem tudom, hogy mi szukseges pontosan oda.


Lehet, hogy nagy zagyvasagnak tunik, de tenyleg valos eset.

17\L



2015. ápr. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha. Tényleg zagyvaság, nem beszélve a helyesírásról.
2015. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel az apádnak ez a helyzet megfelel, mégis kik akarnak tenni a keresztapád ellen?
2015. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg apukád nem áll a sarkára, addig nagyjából semmit.
2015. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól értelmeztem: Keresztapádé a fél ház, ám ő csak egy szobát használ, gyakorlatilag a ráeső többi szobáról lemondott a javatokra.

Cserében lopkodja a könyveket..:)

Nem tudnék (nagyon) haragudni ár ezért, lehet, csak olvasni akar. Még mindig jobb, mintha az étkészletet, csillárt lopkodná otthonról.

Gondolom, ezért tart rövid ideig Apukád haragja is.

2015. ápr. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csakhogy apanak ugyanugy faj a konyvlopas, mint az etkeszlet eltunese, mert o nem autora koltotte a penzet, hanem konyvekre.

Tudom, hogy keresztapam is ember, de nem is koszon nekunk, meg apanak se koszon elore.

2015. ápr. 16. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Lelépsz messzire egy ilyen mérgező embertől, amint tudsz, azt lehet tenni.
2015. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 OLYMPUS válasza:
Szokasd le róla hogy ne lopkodjon és ha folytatja akkor függőnek tekinthető vidd akkor orvoshoz vagy az orvost hozd ő hozzá
2015. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!