Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm nagyon fura dolgokat...

A tesóm nagyon fura dolgokat nézett a gépemen, most mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Pár napig kölcsönadtam neki a laptopom mert az övé elromlott... és utána visszakaptam és visszanéztem az elözményeket nem tudom miért csak kíváncsiságból! És hát... elég fura oldalakat találtam ott... :S :S hát tudjátok amikor fiúk vannak együtt (b*zi oldalakat :S) utána meg tegnap amíg nem volt itthon bekapcsoltam a gépét és be volt jelentkezve FBra és olyan csoportokban van benn hogy csak néztem!! Sztetek ezt azt jelenti, hogy...?! Most mit tegyek? Szóljak a szüleinknek? vagy inkább a nagynénénknek mert ő a háziorvosunk meg vele jóban vagyunk sztetek neki kéne? Vagy mit tegyek?! Mert amúgy szeretem tesóm de most kicsit félek tőle :S De szeretnék segíteni neki hogy ne nézzen ilyeneket csak nem tudom hogy!

én 13/F ő 16/F


2013. okt. 6. 13:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Milyen csoportokban van benne?

Van barátnője amúgy a bátyádnak? Hogy áll a lányokhoz, szokott róluk beszélni?

2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj senkinek, ez az ő magánügye!


A szexuális beállítottságáról egyrészt nem tehet, másrészt senkinek nem árt vele, harmadrészt tinikorban ez még korántsem fix, változhat! Persze így is maradhat, de az sem ok arra, hogy eláruld és orvoshoz küldd!


Ne szólj neki arról, hogy tudsz a dologról. majd ha elérkezik az ideje elmondja neked!

2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

a tesód nem szorul segítségre, csak te mert hülyeségeket képzelsz be


amennyiben a tesód homoszexuális, az rá tartozik, nem rád, nem a szüleitekre és nem a háziorvosotokra, ha akarja közölni a családdal, akkor megteszi, ha nem, akkor az az ő magánügye


a homoszexualitás nem betegség, nem kell hogy leszoktassad róla...és pláne nem kell félned a tesódtól, mert 1) nem ragályos 2) nem te érdekled, mivel te a tesója vagy



amúgy meg ilyen szar kamukérdéseket nem kéne kiírogatni

2013. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Amado atya ***** válasza:
100%
Ne szólj neki, és ne is említsd senkinek sem. Ez az ő magánügye.
2013. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Hú én végig azt hittem, hogy lány a kérdező, olyan lányosan van megfogalmazva, meg tele smileykkal.:D

Különben hagyd békén szerintem is a tesódat, nincs vele semmi gond.

2013. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

nem kamu... és nem úgy félek tőle vagyis nem is félek csak nem tudom mit csináljak! Olyan mintha eddig nem is ismertem volna és meglepödtem :S


Van egy lány akivel jóban vannak én mindig azt hittem h együtt is vannak de ő mindig azt mondta h nem, csak barátok, de a szüleink is azt hiszik sztem, hogy együtt vannak, de akkor lehet mégse :S

2013. okt. 6. 13:49
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lány... -.-

És sztetek tőle kérdezzem meg hogy ez mi? Nem lesz mérges?

2013. okt. 6. 13:57
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 16 éves. Dolgoznak a hormonok, hagyd hogy önmagának alakítsa ki, hogy kivel szeretne együtt lenni. És egyenlőre ne faggasd: ha meleg lesz és úgy érzi hogy készen áll rá, akkor majd elétek áll vele.

Ha úgy érzed hogy el tudod fogadni, akkor majd állj mellette a nehéz pillanatokban.

De mondom: még nem tudni hogy meleg-e vagy sem. Lehet hogy csak kíváncsi.

2013. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell őt semmitől megvédened!

a homoszexualitás teljesen normális dolog!

és ne félj tőle! a testvéri kapcsolatotok emiatt abszolút nem fog megváltozni!

2013. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok és meg tudtok ilyeneket beszélni, akkor neki felhozhatod a témát de csak óvatosan! Ha kínosan éreznéd magad, hogy ilyenekről beszéltek akkor viszont ne mondd senkinek! Se tesódnak, se szüleidnek! Majd ő elmondja ha akarja.
2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!