Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg egy szemét vagyok,...

Tényleg egy szemét vagyok, mert házvezetőnek alkalmazom anyum testvérét?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő,a párommal (7 éve vagyunk együtt) veszett jól keresünk,van egy 5 szobás házunk, amiből 3at használunk ki, 1 közös háló és két külön dolgozószoba. Van egy amerikai konyhás nappali is, de még így is két háló szabadon van és egy tároló is (9nm).


Egyikünk sem szeret főzni, takarítani..

Anyum tesója nagyon rossz anyagi körülmények közt él, közel mélyszegénységben.. Felajánlottam, próbáljuk ki költözzön be az egyik szobába a férjével (faluról Pestre) itt van más munkalehetőség is stb.

Nagyon bevált kb külön laknak, nem zavarnak, alig látjuk őket, főznek, takarítanak, mindent rendben tartanak, el látják a kocsikat.

Közben egy év után a "tárolóba" beköltözött az unokaöcsém, megcsinaltuk menő szobára, mert ide jött 8 osztályos gimibe, a feltétel, amit én állítottam neki, hogy el van tartva a nagyszülei felügyelik és addig marad amíg 4,0 fölött tanul.


Egész család ellenem fordult, hogy házvezetőként csicskáztatom a rokonaim. Mert hogy minden nap mást főz, a pasas sokat kertészkedik stb.


Szerintetek?



2016. febr. 28. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha rendesen fizetsz neki érte, mint bárki másnak tennéd, ugyan miért lenne az?
2016. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez most kérdés vagy dicsekvés?
2016. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Csak gratulálni lehet az ilyen rokonokhoz.

Ott lakásért fizetnek valamit?

2016. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jajj! Még még az, hogy egy szívtelen terrorista vagyok, mert az unokaöcsém sírva tanul, hogy jók legyenek a jegyei.

Különben "mehet vissza éhezni faluba".

Hogy lehetek ilyen.. Pedig szerintem korrekt vagyok, eltartom, unokatesómnál kajára sincs sokszor.. Fizetem a gimis költségeit, 3 ötösönként szórakozás jár.

Mozi, kiállítás, utazás, fürdő, valami jobb kirándulás. Szeretném, hogy kitörjön, mint én, de ehhez tanulnia kell. Nem izgat, hogy sír a történelem könyv felett..

2016. febr. 28. 12:23
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem fizetnek. Nem is kell, nagyon korrektek. Én fizetek havi 150-et nekik, plusz ingyen laknak, de a kaját meg ilyeneket maguknak veszik, a nő talált itt részmunkaidős állást boltban. A férfi éjszakai biztonság őr.
2016. febr. 28. 12:25
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy, dehogy vagy, lehetőséget biztosítasz nekik a továbbjutáshoz, fizetsz nekik, mindenki jól jár.
2016. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 piriiiii ***** válasza:
84%
És anyukád testvére nem szól semmit az érdekedben?
2016. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Ettől nem vagy szemét, viszont az írásaid alapján borzasztóan nagyképű vagy.
2016. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

12:34


Az ilyen tehetséges embereket szeretem ha nagyképüek,de segitõkészek és az a fontos.

2016. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Különben nem tartanak annak, abszolút nem vagyok, jólelkű vagyok, tele van a kert öreg menhelyi kutyával és csak 1 fajtatiszta házörzőt vettem.

Nagykepuseg valószínűleg azzal jött, hogy nagyon hamar Ferit bosszantani a család rosszindulatusaga és lenézese. Én is kis faluból jöttem, ott is cseszegettek, félig cigányok a rokonaim, hála a jó égnek rajtam nem jött ki.

Atkozodnak, pletykálnak egész nap bringával látogatják egymást.. Most hogy 3embert (ertelmeset) kiragadtam jött hogy senkiházi vagyok mert egy patakot sem adok haza. Nem is.. Adtam, hogy legyen enni, inni, minden befizetve, magyaráztam stb.. De a tipikus hó elején occó kóla occó chips és plazmatv 3D részletre..

Feladtam és tényleg nem segítek, néha napján a szüleimnek ruhát veszek, cipőt, de abból sem dragat mert eladjak -.- es vesznek kínait vagy fagyoskodnak :/

2016. febr. 28. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!