Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi vagyunk a rosszak apával?...

Mi vagyunk a rosszak apával? Hát ez nagyon komoly.

Figyelt kérdés

Elmentünk apa élettársának a szüleihez vendégségbe. Én még gyerek vagyok. Az öregasszony meg szólt, hogy én mennyit ettem. De nem csak én apa is evett.


Evés közben mondja az öregasszony, hogy mivan nem volt reggeli. Apa is ideges lett de ott nem mondta. Utánna beszélgettünk apával, hogy sajnálják tőlünk az ételt.



2015. júl. 21. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
És most mi lenne a kérdés? Vagy csak szidjuk kicsit az öreget csoportosan?
2015. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
legközelebb ha mentek, és megettétek a kaját, kérdezzétek meg hogy: van még? :)))
2015. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Félreérted a dolgot. Az "öregasszony" nyilván meg volt lepődve, hogy az ő főztjéből valakik ennyire sokat esznek, azaz ízlik nekik.
2015. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
A hangsúly sem mindegy egyébként, hogy hogyan mondta. Lehet azt humorosan is előadni, illetve bántóan is.
2015. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ha apukád is ideges lett, el lehet könyvelni: ide sem kell többet menni. Egye meg a főztjét az élettárs-mama. Ezt a vendégségbe menést szerencsére nem lehet kötelezővé tenni.
2015. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hol a kérdés?
2015. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
16%
Vagy nem mennék többé, vagy vinnék magammal kaját, és az ormánya előtt zabálnék belőle. Tőle semmit se fogadnék el.
2015. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak őszinteség.


Jó neki; én nem mertem megkérdezni, amikor valaki -többször- udvarias kínálásra ugyan, de egy teljes tepsi, komolyan egy teljes, rendes méretű tepsi zserbót evett meg vasárnap délutánokon. Még szerencse, hogy kettővel sütöttünk, hogy egész héten legyen.

2015. aug. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"amikor valaki -többször- udvarias kínálásra ugyan" :D


A háziasszony kínálja a vendéget, vegyen még!

- Ó, én már hármat vettem!- mondja a vendég félénken.

- Ötöt, de ki számolja azt! - vágja rá a háziasszony.

2015. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!