Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki nekem az unokatesom unokate...

Ki nekem az unokatesom unokatesoja?

Figyelt kérdés
Az anyum sógorának a testvérének a fia.Van rokoni kapcsolat?Ki ő nekem?

2016. ápr. 26. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyád sógora eleve nem vérrokon, tehát az ő leszármazottaival se vagy vérrokoni kapcsolatban.

Mellesleg az anyád sógorának a testvére is anyád sógora vagy sógornője, csak egy másik.

2016. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze kicsit hülyeséget írtam, hiszen anyád sógora lehet az apád testvére is, aki neked a nagybátyád. Vagy ha az anyád sógorának a testvére pont az apád, mert az is lehet, akkor viszont rólad van szó.

Levezethetnéd rendesebben is.

2016. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HaEv ***** válasza:

Anyukád sógorának a testvére is sógora anyukádnak, hiszen apukád testvérei a sógorai... Az apukád testvéreinek a gyerekei pedig az unokatestvéreid. Tehát az unokatestvéreid unokatestvére akár te magad is lehetsz. :) Ez akkor is igaz, ha konkrét vérrokonság nincs (pl. örökbefogadás stb.)

De ne bonyolítsuk.

2016. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az...
2016. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Épp készültem kikapcsolni a gépet, de miattad ezt vigyorral teszem. :D
2016. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyum testvérének a férjérol van szo.O a sogora.Igy nincs verrokonsag igaz?
2016. ápr. 26. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

ez hogy a halálba lenne vérrokonság? :D

remélem nem pakolgat a ffi, mert látszólag messze állsz az érett felnőttől.

2016. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!