Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az unokatesóm unokates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az unokatesóm unokatesója, aki 200 km-re lakik tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 09:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Már párszor találkoztunk, de mivel nem is rokon, ezért így nagyobb fejjel (14 éves lány vagyok), csak kétszer találkoztunk családi társaságban. Hűű, ahogy rám mosolygott többször is, meg beszélgettünk (mármint nem kettesben:( hanem társaságban), nagyon aranyos volt. Szóval már régebben is tetszett, de most sokkal jobban. DE a realitása szint egyenlő a nullával. Talán még én is tetszettem neki, de ő 17 és már mondtam, messze lakik, meg hát mégiscsak család. nem tudom mit csináljak!! Segítség!
2013. máj. 5. 09:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, messze is van, meg rokony is szegről-végről, szóval almásbukta a dolog:D
2013. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fát a tűzre.
2013. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:( hát valószínű az lesz...de jajj... szinte érzem az illatát... ahjj de szar dolog:S
2013. máj. 5. 09:46
 5/10 A kérdező kommentje:
mi az h fát a tűzre? Mármint értem mit jelent, csak h írjak neki,vagy mi?
2013. máj. 5. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nem vér szerinti rokon, szóval ebböl a szempontból nem lenne baj, DE szerintem is felejtsd el, nekem is volt olyan hogy megismertem egy srácot aki 1200kmre lakik tölem (kicsit több mint nálatok a távolság, de igazából nincs sokjelentösége), és 2 éve nem láttam, de nem tudom elfelejteni és szenvedek mert hiányzik, és föleg az benne a legrosszabb hogy mondta nekem, hogy bejövök neki, és hogy ha ott lennék akkor elhívna randizni meg ilyenek és nem lehet, és nem is tudom hogy látom-e valaha megint
2013. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Skizofrén... az unoka tesód unoka tesója te vagy...

amúgy felejtsd el a srácot... 200 km az 200 km

2013. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az nem csak én lehetek, hanem a tesóm, egy másik uncsitesóm meg egy cvérszerint tök idegen... Na ez ő(: csalásfazseni;D

De ne is írjak rá? Tuti? Mikor ott voltunk ballagás volt, ballagási képeken bejelöljem?

2013. máj. 5. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én saját tapasztalatból mondom hogy ne írj rá, mert most még könnyebb elfelejteni mint késöbb, a képeken meg ejelölheted
2013. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltünk, de mind2szer én írtam rá.. És én tartottam a beszélgetest, h el ne haljon... Azóta volt fent, de nem írt rám.. 2 óran keresztül vártam, de nem írt, azt hittem, h tetszem neki.. Mikor taliztunk... Nem csak en ereztem ugy... De ugy latszik nem... Mi lehet a baj? Sportoló.. Lehet h nincs ideje,, de azert írhatott volna.. (bocsi a helyesírasi hibakert, siettem)
2013. máj. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!