Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Diplomata unokatestvér nagy...

Diplomata unokatestvér nagy segítség lehet, ha én is diplomácia területén akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy belterjes szakma. Ha van ilyen közeli rokonom ott, akkor ez a nehézség nem áll fenn?

2016. ápr. 29. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nem rokoni szálak kellenek hozzá. Ha így van, akkor Üzbegisztán szintjén vagyunk.
2016. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vele kell megbeszélned, hogy segít-e. Csak úgy vakon arra alapozni, hogy majd tutibizti segít, ostobaság.
2016. ápr. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gondolom, és én is remélem, mert jobban szeretném, ha magam erejéből valósítanám meg, mert az azt jelentené, hogy elég jó vagyok hozzá, nem csak protekcióval.
2016. ápr. 30. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogadod el a segítségét és kész.


Én is mehettem volna a TF-re, meg orvosira is, mert rokonok ott dolgoznak, a másik docens, mégis megmondtam apának, hogy oda megyek, ahová felvesznek. Végül meg sem közelítettem az orvosis pontszámot, szóval marha ciki lett volna csak azért az orvosira mennem, mert be tudtak nyomni. Szánalmas.

2016. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nagy segítség lehet. És ez olyan terület, ahova segítség nélkül szinte lehetetlen bekerülni. De ő is csak akkor tud segíteni, ha megfelelően képzett vagy, pl. nyelvtudás, kommunikációs képességek, stb.
2016. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Az unokatestvér azért annyira nem közeli rokon.

Kicsit haszonleső vagy, nem gondolod? :)

2016. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom. :)
2016. máj. 4. 06:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Mégpedig azért nem, mert kifejtettem, hogy örülnék, ha magamra is tudnék boldogulni.
2016. máj. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!