Ez normális? )

Figyelt kérdés

Egy számomra fontos fiúnak a lány unokatestvére a háttérképe. Véletlenül láttam még, mert amúgy mindig dugdossa a telefonját. És ez nekem fura, mert mégis csak a lány profilképe a háttere... És a lány az unokatestvére. Ha anyukája, apukája lenne ott az tök természetes, de szerintem már az is fura, ha valaki a testvére szelfijét használja háttérképnek, nem hogy az unokatestvére képét. Ha egy közös kép lenne, akkor szót sem szólnék...de így... Nem értem. És elég sokszor beszél erről a lányról. És mielőtt valaki írná, igen, biztos, hogy az unokatestvére.

Normális ez? Vagy csak én tartom furának, ha valakinek az unokatestvérének a képe a háttere?

16L



2016. ápr. 19. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Akár hiszed, akár nem, unokatestvérrel akár házasodni is lehet. Ennek tudatában szerintem ki tudod találni, hogy nem csak rokoni kapcsolat lehet köztük.
2016. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet, de ez olyan beteg... Egyszerűen nem hiszem el, hogy "ő" szerelmes bármilyen rokonába. Ez csak még morbidabbá teszi a jelenlegi helyzetet.
2016. ápr. 19. 16:01
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz rá, ha ennyire aggaszt. Szerintem teljesen banális oka is lehet.
2016. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem "banális"ok egy se jutott eszembe amiért a saját unokatesóm képét tegyem ki háttérképnek.

Ezt valóban nehéz a normális kategóriába sorolni.

Vajon az unokatesó tudja'?

2016. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Banális ok talán, hogy fogadást veszített. De nem, erre nincs jó indok. Én lány vagyok, imádom a húgomat, de nem tenném be háttérképnek.
2016. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka az unokatestvér-szerelem: [link]
2016. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyasmi is lehet az oka, hogy pl. elromlott a saját telefonja, és kölcsön kapott egyet valakitől a családból. Rá kéne kérdezni.
2016. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Ti Targarye...Semmi :D
2016. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha együtt vannak az szerintem nem normális, mert lehet, hogy a törvény engedi, de hogy normális gyerekük nem tud születni az majdnem biztos.
2016. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

99,999 szazalek, hogy normalis gyerekuk szuletik. A verfertozes nem azert tabu, mert az osember tudta, hogy mukodik a DNS-spiral. Pusztan annyi az eredete, hogy elvartak, a ferfi szerezzen not masik torzsbol, mert ezzel bizonyitja az erejet, ratermettseget, erositi a torzset. Mas torzsbot not szerezni sokkal nehezebb, mint befekudni a hugod/anyad/lanyod stb. agyaba.

A gyenge torzsekben nem tabu a verfertozes, a dominans torzsekben viszont az. Kb. ennyi. Beltenyeszet miatt meg mindenhol nott persze a torszulottek szama, erre voltak is megoldasok. Spartaban pl., ahol par szaz arisztokrata csalad beltenyesztette magat pl. a Taigetosz volt az.

2016. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!