Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy szoktassam le az unokates...

Hogy szoktassam le az unokatesómat a kóros hazudozásról?

Figyelt kérdés

Már alig merem elvinni társaságba a 14 éves unokatesómat, mert állandóan kitalált dolgokkal próbál menőzni. Az anyja azt mondja, hogy azért csinálja, mert unatkozik, és vigyem a barátaim közé, mert az jót fog neki tenni. De én égek vele, amikor azt hazudja, hogy New Yorkban született és hogy egy híres producer az igazi apukája, aki meg fogja hívni magához nyárra New Yorkba, meg hasonló hülyeségek. Meg hogy ismer egy csomó külföldi hírességet, közben meg nem is.

Jövő héten tartom a szülinapomat, és illene őt is meghívnom, de nem tudom, mi lesz abból, ha megint összeeresztem a barátaimmal és az osztálytársaimmal.

Hogyan tudnám leszoktatni arról, hogy idegeneknek össze-vissza dumáljon hülyeségeket? Ezt leszámítva aranyos és kedves lány, szerintem ha nem hazudna magáról, szeretnék a többiek.


2016. máj. 7. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt nyíltan beszéld meg vele (próbáld meg úgy hogy érezze hogy jót akarsz neki) :)
2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukájának mondtad már, hogy ilyeneket mond? Illetve beszéltél már négyszemközt az unokatesóddal erről?
2016. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Ha lány akkor próbáld meg vele elhitetni hogy nagyon menő mert lehet hogy azért hazudozik mert azt érzi nem olyan menő! Velem is volt ilyen egészen pici koromban! Mondd meg neki hogy a hazugsággal csak még lúzerebb lesz! Vagy nem tudom!
2016. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg neki, hogy felesleges ilyeneket mondania, mert rendkívül hamar kiderül, hogy csak kitalálja ezeket és ezért maximum csak "furcsának" fogják találni, lesajnálják.
2016. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem lenne, már pszichológusnál ülne, mert ez betegség.

Ráadásul mindent! hazugsággal fog kezelni, amit egy munkáltató pl. azonnali kibxással jutalmaz.

2016. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!