Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kezeljem azt, hogy az...

Hogyan kezeljem azt, hogy az unokahúgom belém szeretett?

Figyelt kérdés

28 F vagyok az unokahúgom 17 L


Állandóan rám ír facebookon sms-t küld hogy tudja nemszabadna,de szerelmes belém.

Múltkor bikinis képet küldöt magárol.

Nem akarok tőle semmit,el is mondta neki már többször is.


Még is csak a rokonom,de ha nem lenne az feleségem van és most született meg a kisfiam.


Az a baj,mivel én vagyok a pasi,a család szemében biztos én leszek a rossz aki elcsavarta a kis naív fejét.


Hogy lehetne szerintetek leállítani?



2016. jún. 29. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
hormonok tombolnak mindneképp el kell vele beszélgetni és szolni szüleinek hogy a lányzoval beszéljen te meg ne irj vissza ne reagálj az irásaira
2016. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
92%
Írd meg neki, hogy ha nem fejezi be és türtőzteti magát akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot. És, ha nem fogad szót akkor tiltás fb -ről, hivásszűrés és személyes találkozóz hanyagolása. Nem kell véglegesen, de idő kell, hogy érzelmileg eltávolodjon tőled.
2016. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Az természetes, hogy lányok felnőtt férfiakról ábrándoznak. Ezek plátói dolgok csak.

Nyilván most már, hogy van fb., stb., így akár az illetőhöz is eljut az információ. Mi annak idején tanárokba is szerelmesek voltunk :)

Szerintem ne foglalkozz vele, csak tudd be ilyen gyerekes rajongásnak. Akár az unokahúgod, akár nem, ezt így kell kezelni.

Nekem is volt olyan a családban is, akibe nem mondom, hogy szerelmes voltam, de nagyon felnéztem rá, és jó volt a társaságában lenni.

Szerintem mutasd meg a feleségednek, hogy miket ír, miket küldött, nehogy utólag tudja meg és esetleg félreértse. Beszéld meg vele, hogy mit kéne tenni.

Szerintem csak simán tömören röviden írjátok meg neki, hogy ne csináljon ilyeneket.

2016. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Vedd el tőled a kedvét. Megírhatod neki, hogy téged ez az egész taszít, undorítónak tartod a dolgot, mert rokonod, és bikinis képeket meg a kis ribizlik szoktak magukról küldeni, szal ő még akkor se kéne neked, ha nem lennétek rokonok, vagy nem lenne családod. Lehet, hogy sértettségében botrányt robbant ki, szóval jó előre lementeném a hülyeségeit, majd a család elé tárnám őket, ha kirobban. Ha csak nem teljesen szellemi fogyatékos, tanul belőle. Arra meg készülj, hogy onnantól fújni fog rád és fúrni próbál majd, de ne reagáljatok rá. Magát járatja le. A lényeg, hogy határozottan vess neki véget és ne engedj a hülyeségeinek.
2016. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a szüleinek amiket írt és a képet. Drasztikus lépés, de azonnal ki fog szeretni belőled, sőt egy életre meg fog utálni.
2016. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%

Ott az sms vagy a facebook bizonyítékként. Nem te leszel a rossz, de légy határozott! Én max. két alkalommal megmondanám neki, ez így nagyon nem normális és ha nem fejezi be, rögtön határozott törlés/tiltás mindenhonnan. Legelső a feleséged és a kisfiad, aki most született. De ha tudja, hogy megszületett a kisfiad és van némi agya, igazán beláthatná, hogy nem. Türelmes embernek tartom magam, de ha ezek után is felkeresne, én nagyon elhajtanám őt egy melegebb éghajlatra...

Amúgy gratulálok az új családtaghoz! :)

2016. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Dugd meg.
2016. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Röviden, hideg távolságtartással válaszolj a facebook-üzeneteire. Akkor nem találhat ki olyasmit, hogy te csábítgattad, és ha valakiben ez felmerül, akkor ott a beszélgetésetek bizonyítéknak.
2016. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Ott van az SMS meg a facebook beszélgetés bizonyítéknak. Ha nem hinnének neked, megmutatod, hogy te mindig elutasítottad, ő meg nyomul.

Nehogy már még téged hibáztassanak, amikor pont ő nem száll le rólad.


Én a helyedben nyugodt hangnemben közölném vele, hogy ha ezt nem fejezi be, akkor egyrészt minden kapcsolatot megszakítasz vele, másrészt kitálalsz a szüleinek is. Nem kell védeni meg tutujgatni, nem csecsemő, és a házasságod is veszélybe kerülhet miatta, ezt mondd meg neki is.

Minél tovább húzod a végleges megoldást, annál gyanúsabb lesz más szemében, hogy miért nem tettél ez ellen semmit.

2016. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Mivel többszöri elutasításra sem hagyta abba, én nem játszadoznék tovább.

Négyszemközt leülnék a lány szüleivel a lány ottléte nélkül, és megkérném őket, hogy segítsenek, mert folyton flörtölni akar veled, meg képeket küldözget. Bizonyítékként megmutathatod neki az SMS-eket, meg a beszélgetést is, és közöld velük, hogy a házasságod is tönkremehet amiatt, amit a lányuk művel. Te mindig megmondtad neki, hogy hagyjon békén, hogy nem akarsz tőle semmit meg ráadásul rokon is, ő nem hagyja abba.


A szülei szerintem meg fogják érteni, és le fogják a csajt állítani, mert gondolom nekik is hideg zuhany lesz, hogy a lányuk nem csak egy olyan pasival akar flörtölgetni, olyat pasit akar elcsábítani akinek felesége és gyereke van, hanem ráadásul még rokon is. Tisztázd, hogy te soha nem akartál tőle semmit, és ezt meg is írtad neki.


Ezek után pedig letiltani a lányt mindenhonnan, a hívásait, SMS-eit is tiltani.


Én sem értem, miért hibáztatnának téged, amikor ott van kő kemény bizonyítékként a beszélgetés meg az SMS és a képek. A csaj 17 éves, nem dedós, és nem egy befolyásolható 12 éves csitri, akinek csak úgy el lehet csavarni a fejét, ráadásul ő kezdte az egészet. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha még valaki ezek után is téged hibáztatna, az nem 100-as agyilag.

2016. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!