Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok a tesótok párjával?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Gáz. Jobb róla nem beszélni. :D


De nem csak a nő miatt, hanem a tesóm miatt is, mert amióta összejöttek, szégyelli a saját családját. Pedig igazán nincs miért. Korábban fel se merült, nagyon is jól megvolt mindenkivel.

2016. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szar. Egy alkoholista senkiházi, a nővérem mégis kitart mellette. Pedig bántja a tesómat, és nem csak lelkileg.
2016. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
nem valami jó, történt egy incidens, ami miatt ő elfordult tőlem, ettől függetlenül bátyámmal nagyon jó a kapcsolatom
2016. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Már volt több is. Vegyesek a tapasztalatok.

Volt, akit nagyon bírtam. Olyan volt, mintha a bátyám lett volna. Nagyon sajnáltam, hogy szakítottak. Volt, aki nagyon unszimpatikus volt, de szerencsére nem is tartott sokáig. A legdurvább meg az volt, aki kikezdett velem is.

2016. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem jó. Meggyőződésem, hogy nem tiszták a szándékai. Elvált, az előző házasságáról nem tudunk semmit, és igencsak bűzlik valami. Rosszindulatú, kibeszél minket a tesómnak a hátunk mögött, ő meg nem bírta a helyzetet, így végül kiszedtük belőle.

Az egész nő egy rosszindulatú tyúk, a szeme se áll jól, felsőbbrendűsködik, észt oszt, a szája akkora, mint a bécsi kapu. Nagyon nem jön be nekünk, de a tesóm elvette...

2016. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Két bátyám van. Az egyiküknek szinte nem is ismerem a barátnőjét, mert amióta tesóm odaköltözött hozzá, alig látom őket.

A másik sógorasszonnyal jóban vagyok. Havi egyszer általában látom őt, akkor jól el szoktunk beszélgetni.

2016. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom, miféle idióta pontozza le itt a válaszokat?
2016. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Vegyes :) Egyrészt tudom hogy egy nagyon rendes srác és látom hogy nagyon szeretik egymást a nővéremmel, ezért nagyon örülök nekik hogy együtt vannak, de kettesben nagyon nehezen viseljük el egymást, egyszerűen nagyon más fajta emberek vagyunk.
2016. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is jó volt a bátyám aktuális barátnőivel(akiket bemutatott ) a kapcsolatom,nem barátnős de mindig mindenről el tudtam velük beszélgetni!
2016. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Jó. A bátyámat boldoggá teszi, engem kedvel, felnéz rám, szóval semmi okom arra, hogy ne bírjam. Vannak furcsaságai, de általában jól megértetem magam vele.
2016. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!